آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79135
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  مدیرکل بهزیستی استان تهران شرایط جمع‌آوری زکات فطره برای مؤسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی استان تهران را اعلام کرد.

  کدام مؤسسات خیریه‌ اجازه جمع‌آوری فطریه دارند

  آوای شمال/اصغر باقری در جلسه هماهنگی جمع‌آوری زکات فطره اظهار کرد: در عید سعید فطر امسال فقط مؤسسات خیریه‌ای امکان اخذ مجوز جمع‌آوری زکات فطره داشته باشند که بیلان مالی سال گذشته خود را به طور شفاف به بهزیستی ارائه کرده باشند. مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: به منظور جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از نیات […]

  آوای شمال/اصغر باقری در جلسه هماهنگی جمع‌آوری زکات فطره اظهار کرد: در عید سعید فطر امسال فقط مؤسسات خیریه‌ای امکان اخذ مجوز جمع‌آوری زکات فطره داشته باشند که بیلان مالی سال گذشته خود را به طور شفاف به بهزیستی ارائه کرده باشند.

  مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: به منظور جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از نیات خیر مردم مصوب شد مؤسسات خیریه پس از دریافت مجوز جمع‌آوری، هولوگرام‌هایی که توسط دبیرخانه شورای زکات طراحی شده را دریافت و بر روی صندوق‌های جمع‌آوری زکات فطره خود نصب کنند.

  وی با بیان اینکه مؤسسات خیریه متقاضی که تحت نظارت بهزیستی استان تهران هستند، باید برای اخذ مجوز جلب و جذب و دریافت هولوگرام از روز شنبه ۲۷ خرداد ماه به نزدیکترین مرکز بهزیستی محدوده فعالیت خود مراجعه کنند، افزود: با توجه به هماهنگیهای بعمل آمده، نیروی انتظامی نسبت به جمع‌آوری صندوق‌های فاقد هولوگرام اقدام خواهد کرد.

  باقری با اشاره به تدارک گشت‌های ویژه از سوی بهزیستی جهت نظارت بر حسن اجرای فرآیند جمع‌آوری زکات فطره خاطر‌نشان کرد: از مردم عزیز می‌خواهیم زکات فطره خود را در صندوق‌های مشخص شده که دارای هولوگرام هستند واریز کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را از طریق سامانه پیامکی دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات به شماره ۳۰۰۰۸۵۳۰ همچنین شماره تماس ۸۸۸۷۹۱۵۸ مربوط به دبیرخانه کمیسیون نظارت بر مراکز و مؤسسات غیردولتی بهزیستی استان تهران اطلاع دهند.

  برچسب ها :

  نظرات