آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79075
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۸
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  مدیر بخش بین‌الملل بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با اشاره به دعوت از 22 شخصیت فرهنگی و قرآنی از 22 کشور جهان، دلایل عدم حضور آنها در نمایشگاه قرآن را بیان کرد.

  علت حذف بخش «بین‌الملل» نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

  اوای شمال/ما امسال از ۲۲ میهمان خارجی برای حضور در نمایشگاه قرآن دعوت کرده بودیم تا با حضور در این بخش با دستاوردهای قرآنی و فرهنگ غنی ایرانی اسلامی آشنا شوند. وی به دعوت از شخصیت‌های بین‌المللی در بیست‌وپنجمین نمایشگاه قرآن کریم اشاره کرد و افزود: امسال وزرا، قرآن‌پژوهان و مسئولان رسانه‌های قرآنی جهان از […]

  اوای شمال/ما امسال از ۲۲ میهمان خارجی برای حضور در نمایشگاه قرآن دعوت کرده بودیم تا با حضور در این بخش با دستاوردهای قرآنی و فرهنگ غنی ایرانی اسلامی آشنا شوند.

  وی به دعوت از شخصیت‌های بین‌المللی در بیست‌وپنجمین نمایشگاه قرآن کریم اشاره کرد و افزود: امسال وزرا، قرآن‌پژوهان و مسئولان رسانه‌های قرآنی جهان از کشورهایی همچون هند، تونس، بنگلادش، الجزایر، عراق، لهستان و کنیا را دعوت کرده بودیم و قرار بود برنامه‌ای با حضور مسئولان قرآنی کشور نیز تدارک ببینیم که این امر محقق نشد.

  حمله داعش باعث عدم حضور میهمانان خارجی نمایشگاه قرآن شد

  نظری‌راد حملات تروریستی داعش به تهران را دلیل عدم حضور شخصیت‌های کشورهای مختلف در نمایشگاه قرآن عنوان کرد و گفت: پس از حمله تروریستی داعش به تهران، میهمانان خارجی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به ایران نیامدند و همین امر موجب شد که امسال بخش بین‌الملل در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم نداشته باشیم.

  به گزارش فارس، حمله تروریستی داعش در مجلس و حرم امام خمینی(ره) چهارشنبه ۱۷ خردادماه، ساعاتی قبل از افتتاحیه بخش بین‌الملل نمایشگاه رخ داد. با این حساب باید میهمانان خارجی بخش بین‌الملل زمان حمله به تهران رسیده باشند و یا حداقل تعدادی از آنها در تهران باشند. درحالی که مسئول بخش بین‌الملل عدم فعالیت این بخش را لغو سفر میهمانان خارجی عنوان کرده که جای تأمل دارد.

  همچنین همان روز ۱۷ خرداد‌ماه این دلیل اعلام نشد و به گفته مسئولان نمایشگاه قرار بود بخش بین‌الملل چند روز دیر‌تر آغاز بکار کند که این امر هم محقق نشد و امسال نمایشگاه قرآن کریم در سطح ملی برگزار شد.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها :

  نظرات