آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ , Friday 10 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79045
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رسانه‌های انگلیس گزارش داده‌اند مسلمانان ساکن برج «گرنفل» لندن که امروز، چهارشنبه دچار حریق شد با کمک به همسایگان خود از بروز فاجعه‌ای عمیق جلوگیری کرده‌اند.

  تلگراف‌: مسلمانان جان ساکنان برج «گرنفل» را نجات دادند

  آوای شمال/رسانه‌های انگلیس گزارش داده‌اند مسلمانان ساکن برج «گرنفل» لندن که امروز، چهارشنبه دچار حریق شد با کمک به همسایگان خود از بروز فاجعه‌ای عمیق جلوگیری کرده‌اند. طبق گزارش روزنامه «تلگراف»، مسلمانان این برج که برای خوردن سحری بیدار شده بودند متوجه آتش‌سوزی شده و با بیدار کردن همسایگانشان آنها را به محل‌های امن هدایت […]

  آوای شمال/رسانه‌های انگلیس گزارش داده‌اند مسلمانان ساکن برج «گرنفل» لندن که امروز، چهارشنبه دچار حریق شد با کمک به همسایگان خود از بروز فاجعه‌ای عمیق جلوگیری کرده‌اند.

  طبق گزارش روزنامه «تلگراف»، مسلمانان این برج که برای خوردن سحری بیدار شده بودند متوجه آتش‌سوزی شده و با بیدار کردن همسایگانشان آنها را به محل‌های امن هدایت کردند.

  این گزارش حاکی است برخی از مسلمانان برای نجات سایر ساکنان ساختمان جانشان را به خطر انداختند.

  «رشیده»، یکی از ساکنان این ساختمان در گفت‌وگو با اسکای‌نیوز گفت که بیدار بودن مسلمان‌های ساکن ساختمان برای خوردن سحری باعث شد که آنها بتوانند زندگی عده زیادی را نجات دهند.

  برج مسکونی «گرنفل» در غرب لندن بامداد چهارشنبه (به وقت لندن) دچار حریق گسترده شد. پلیس لندن تایید کرد که دست‌کم شش نفر در پی آتش‌سوزی برج گرنفل در غرب لندن جان خود را از دست داده‌اند.

  «نادیه یوسف» در گفت‌وگو با بازفید گفته که مسلمان‌های ساکن برج جزو اولین کسانی بودند که از آتش‌سوزی باخبر شدند. وی گفت: «آنها بعد از بیدار شدن برای خوردن سحری متوجه آن شدند.»

   

  برچسب ها :

  نظرات