آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 8 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79022
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  نتایج نظرسنجی‌های جدید نشان می‌دهد تقریبا نیمی از مردم آمریکا موافق استیضاح ترامپ هستند.

  موافقت نیمی از مردم آمریکا با استیضاح ترامپ

  نتایج تازه ترین نظرسنجی های انجام شده توسط شرکت «پابلیک پالسی» حاکی از آن است که تقریبا نیمی از رای دهندگان ثبت نام کننده در این نظرسنجی، از استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا حمایت می کنند. نتایج این نظرسنجی روز گذشته (دوشنبه) منتشر شد و نشان می دهد که ۴۷ درصد از رای دهندگان […]

  نتایج تازه ترین نظرسنجی های انجام شده توسط شرکت «پابلیک پالسی» حاکی از آن است که تقریبا نیمی از رای دهندگان ثبت نام کننده در این نظرسنجی، از استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا حمایت می کنند.

  نتایج این نظرسنجی روز گذشته (دوشنبه) منتشر شد و نشان می دهد که ۴۷ درصد از رای دهندگان از استیضاح ترامپ حمایت می کنند و ۴۳ درصد دیگر مخالف استیضاح هستند.

  نظرسنجی های جدید میزان محبوبیت ترامپ میان آمریکایی ها را ۴۱ درصد و نارضایتی از عملکرد شغلی او را ۵۲ درصد ثبت کرده است.
  علاوه بر این، ۵۶ درصد از آمریکایی ها می گویند که ترامپ نتوانسته است وعده های خود را محقق کند.

  همچنین ۵۱ درصد از مردم آمریکا می گویند که «جیمز کومی» رئیس سابق اف بی آی که توسط ترامپ عزل شده است، در مقایسه با ترامپ به مراتب قابل اعتماد تر رفتار کرده است. ۷۷ درصد از آمریکایی ها مخالف این هستند که رئیس اف بی آی دقیقا همان کاری را انجام دهد که ترامپ به او می گوید.

  این نظرسنجی با حضور ۸۱۱ شرکت کننده و در روزهای ۹ تا ۱۱ ژوئن جاری برگزار شد.

  کومی اخیرا در جلسه کمیته اطلاعاتی سنا ترامپ را به دروغگویی متهم و تاکید کرد که علت عزلش تلاش ترامپ برای مهار تحقیقات اف بی آی درباره روابط احتمالی ستاد انتخاباتی ترامپ با روسیه بوده است. کومی همچنین گفت بهتر است اگر رئیس جمهور آمریکا نواری از مکالمات بین آنها دارد، منتشر کند.

  رئیس سابق اف بی آی همچنین تاکید کرد که ترامپ در جلسات خصوصی با او، به دنبال جلب وفاداری کومی بوده است و حتی کومی را برای توقف تحقیقات اف بی آی درباره «مایکل فلین» مشاور سابق امنیت ملی دولت فعلی آمریکا که به دلیل عدم اطلاع رسانی درباره روابطش با روسیه برکنار شده است، تحت فشار قرار داده بود.

  برچسب ها :

  نظرات