آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 9 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79016
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی از آغاز احداث پروژه مسکن زوج‌های جوان توسط این شرکت خبر داد.

  پروژه احداث “مسکن جوان” توسط آستان قدس رضوی کلید خورد

  عباس شیرمحمدی اظهار داشت: کارفرمای این پروژه، معاونت عمران و موقوفات آستان قدس رضوی است که اجرای کامل عملیات ساختمانی شامل ابنیه، تاسیسات برقی و مکانیکی را شرکت بتن و ماشین قدس رضوی به عنوان پیمان‌کار بر عهده دارد. وی ادامه داد: قرارداد پروژه احداث مسکن جوان از اردیبهشت ماه سال ۹۶ به شرکت ابلاغ شده و مدت پیمان […]

  عباس شیرمحمدی اظهار داشت: کارفرمای این پروژه، معاونت عمران و موقوفات آستان قدس رضوی است که اجرای کامل عملیات ساختمانی شامل ابنیه، تاسیسات برقی و مکانیکی را شرکت بتن و ماشین قدس رضوی به عنوان پیمان‌کار بر عهده دارد.

  وی ادامه داد: قرارداد پروژه احداث مسکن جوان از اردیبهشت ماه سال ۹۶ به شرکت ابلاغ شده و مدت پیمان آن نیز حدود ۲۴ ماه است.

  شیرمحمدی، مبلغ اولیه پیمان این قرارداد را حدود ۲۲۸ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تمامی عملیات اجرایی احداث این پروژه شامل خاک‌برداری و گودبرداری، آرماتوربندی کف و اجرای فونداسیون، اجرای اسکلت و سفت‌کاری، اجرای تاسیسات آب، برق و گاز و همچنین نازک‌کاری و اجرای عملیات زیباسازی و فضای داخلی ساختمان توسط شرکت انجام خواهد شد.

  وی ادامه داد: زیربنای ساختمان مذکور در حدود ۲۳ هزار متر مربع بوده و قرار است ۱۲ بلوک ۴ طبقه و ۵ طبقه احداث شود.

  شیرمحمدی با اشاره به تاکید تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر افزایش تعامل میان شرکت‌های تابعه گفت: بر اساس استراتژی مدون و اهداف تعریف شده برای تمامی موسسات و شرکت‌های وابسته به آستان قدس رضوی، افزایش تعامل کاری میان بخش‌های مذکور، همواره جزء برنامه‌های اصلی بوده و به طور قطع از تولیدات سایر شرکت‌های آستان قدس نظیر هبلکس، سنگ و… استفاده خواهد شد.

  سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی ادامه داد: با توجه به ابلاغ قرارداد این پروژه از سوی معاونت فنی و عمران موقوفه آستان قدس رضوی به این شرکت، از تمام ظرفیت کاری شرکت برای افزایش سرعت عمل و کیفیت در کار استفاده خواهیم کرد و قسمت عمده توان ماشین‌آلات شرکت و مجتمع تولید اعم از بتن، مصالح، قطعات بتنی و همچنین بخش فنی و مهندسی و اجرایی شرکت در خدمت پروژه قرار خواهد گرفت.

  شیرمحمدی با بیان این که پیش‌بینی می‌شود، نزدیک به ۷ هزار متر مکعب بتن در عیارهای مختلف تولید و در ساخت این بنا استفاده شود، افزود: در ساخت این پروژه حدود ۱۵۰۰ تن آرماتور و میلگرد نیاز است و همچنین نزدیک به ۱۸ هزار متر مربع قالب‌بندی انجام خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات