آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 78971
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  فرمانده انتظامی سراوان گفت: با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان قاتلی که به دلیل اختلافات شخصی دوست خود معروف به «علی دایی» را بر اثر ضربات چاقو به قتل رسانده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

  دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت در سراوان

  در تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال جاری ماموران انتظامی شهرستان سراوان از درگیری منجر به چاقو خوردگی یک جوان ۲۵ ساله در یکی از خیابان‌های این شهرستان با خبر شدند. فرمانده انتظامی شهرستان سراوان افزود: در این درگیری جوان مجروح که در منطقه معروف به “علی دایی” بوده پس از مصدومیت به مراکز درمانی منتقل […]

  در تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال جاری ماموران انتظامی شهرستان سراوان از درگیری منجر به چاقو خوردگی یک جوان ۲۵ ساله در یکی از خیابان‌های این شهرستان با خبر شدند.

  فرمانده انتظامی شهرستان سراوان افزود: در این درگیری جوان مجروح که در منطقه معروف به “علی دایی” بوده پس از مصدومیت به مراکز درمانی منتقل می‌شود ولی به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست می‌دهد.

  این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی از اختلافات مقتول با یکی از دوستانش با خبر شده و به دلیل ناپدید شدن فرد مظنون به محل نامعلومی، بررسی‌های پلیس وارد مرحله جدید شد.

  آذرپودینه اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی، محل اختفای این قاتل فراری در منزلی در سراوان را شناسایی کرده و وی را به همراه چاقویی که در حین قتل از آن استفاده شده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی سراوان با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات کارآگان پلیس به انجام این قتل به دلیل اختلافات شخصی اعتراف کرده، خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضائی معرفی شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات