آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 78961
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  چهار شرور مسلح در درگیری با نیروی انتظامی در رودان به هلاکت رسیدند.

  اشرار مسلح در رودان به هلاکت رسیدند/ کشف پرچم گروهک تروریستی داعش

  چهار شرور مسلح، یکشنبه شب در درگیری با نیروی انتظامی در رودان به هلاکت رسیدند. حدود ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه یکشنبه شب یک گروه چهار نفره اشرار مسلح که در کوه‌های اطراف رودان به سمت میناب در حال حرکت بودند توسط مأموران پاسگاه فاریاب شهرستان رودان متلاشی شد. طبق گزارشات واصله از سوی منابع آگاه، مقادیری […]

  چهار شرور مسلح، یکشنبه شب در درگیری با نیروی انتظامی در رودان به هلاکت رسیدند.

  حدود ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه یکشنبه شب یک گروه چهار نفره اشرار مسلح که در کوه‌های اطراف رودان به سمت میناب در حال حرکت بودند توسط مأموران پاسگاه فاریاب شهرستان رودان متلاشی شد.

  طبق گزارشات واصله از سوی منابع آگاه، مقادیری سلاح از اقلامی بوده است که این اشرار مسلح به همراه داشته‌اند.

  این اشرار مسلح هیچ ارتباطی به گروه تروریستی داعش ندارند بلکه از اتباع افاغنه‌ای که به صورت قاچاق از این مسیر تردد می‌کردند باج می‌گرفتند.

  سردار عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی استان هرمزگان در سفری به شهرستان رودان در همین رابطه به خبرنگار فارس گفت: نیروهای پلیس امنیت شهرستان رودان با اشراف اطلاعاتی و طرح عملیات ضربتی موفق شدند این چهار نفر از اعضای باند اشرار مسلح را به هلاکت برسانند.

  وی افزود: مهمترین چیزی که مورد توجه قرار گرفته است به‌همراه داشتن پرچم داعش و مقدار زیادی مواد منفجره بوده که موجب رعب و وحشت در بین مردم شده است.

  فرمانده انتظامی هرمزگان در ادامه عنوان داشت: این باند، سارقان مسلحی بودند که پس از انهدام و به هلاکت رساندن فقط پرچم داعش از آنها کشف شده و ارتباط آنان با این گروهک تروریستی تاکنون تأیید نشده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات