آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 20 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 7869
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۸
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دوقلوهایی که قربانی یک خواستگار شدند

  آوای شمال/ فرزانه و فرشته سیفی هر دو با ناله بلندی روی زمین افتادند و راننده وانت بلافاصله صحنه حادثه را ترک کرد و گریخت. خواهران دوقلو بیهوش روی زمین افتاده بودند که امدادگران اورژانس و مأموران پلیس در تماس‌های شاهدان این صحنه هولناک خود را بالای سر آن دو رساندند. بررسی‌های پزشکی نشان داد […]

  آوای شمال/ فرزانه و فرشته سیفی هر دو با ناله بلندی روی زمین افتادند و راننده وانت بلافاصله صحنه حادثه را ترک کرد و گریخت.
  خواهران دوقلو بیهوش روی زمین افتاده بودند که امدادگران اورژانس و مأموران پلیس در تماس‌های شاهدان این صحنه هولناک خود را بالای سر آن دو رساندند.
  بررسی‌های پزشکی نشان داد هر دو خواهر ضربه مغزی شده و به کما فرو رفته‌اند و همزمان با انتقال آنها به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت مأموران پلیس به همراه کارشناسان راهنمایی و رانندگی وارد عمل شدند.
  تجسس‌ها نشان داد که شاهدان حادثه توانسته‌اند شماره پلاک وانت را یادداشت کنند و از سوی دیگر کارشناسان راهور نیز باتوجه به صحنه حادثه بویژه مسیر انحراف وانت و غافلگیری خواهران دوقلو از پشت سر به این باور رسیدند که تصادف عمدی بوده است.وقتی ماجرای این تصادف مرگبار و عمدی بودن آن به مقام قضایی مخابره شد دادستان جیرفت دستور داد تیم‌های زبده و کارشناسان خبره به بررسی‌های تخصصی دست بزنند و راننده فراری نیز دستگیر شود.مأموران پلیس آگاهی در نخستین گام توانستند صاحب خودروی وانت را شناسایی کنند که این مرد در تحقیقات ادعا کرد دخالتی در تصادف نداشته و خودرویش امانت در اختیار برادر جوان‌ترش بوده است.بدین ترتیب کارآگاهان که توانسته بودند راننده فراری را شناسایی کنند وی را تحت تعقیب قرار دادند و پی بردند این پسر که در روستای دیگری زندگی می‌کند از زمان تصادف فراری شده است.تنها ۲۴ ساعت کافی بود تا راننده فراری ردیابی شود و وی پس از بازداشت با پذیرفتن حادثه مرگبار ادعا کرد حادثه ناگهانی بوده و هیچ عمدی نیز در کار نبوده است.

  کمای مرگ
  فرزانه خیلی زود تسلیم مرگ شد و فرشته که به کما فرو رفته بود به بیمارستان کرمان انتقال یافت و خانواده مؤمن آنها وقتی دیدند که امیدی به بازگشت هر دو دختر نیست اجازه دادند تا اعضای بدن این دختر به بیماران نیازمند اهدا شود.بدین ترتیب خواهران دوقلوی روستا برای همیشه آرمیدند و کبد و کلیه‌های فرشته به سه بیمار اهدا شد.

  خودزنی عامل حادثه
  کارآگاهان که در بدن راننده وانت آثاری از زخم می‌دیدند وقتی وانت را تحت بازرسی قرار دادند در کابین آن نشانه‌ای از آثار خون دیدند که مشخص می‌کرد راننده فراری بعد از حادثه اقدام به خودزنی کرده اما جان سالم به‌در برده است.

  انگیزه انتقام
  در حالی که همه شاخه‌های تحقیقی و کارشناسی نشان می‌داد این حادثه عمدی بوده است، کارآگاهان به افشای انگیزه پسرجوان در تصادف با خواهران دوقلوی روستا پرداختند.
  تجسس‌ها نشان داد که این پسر چند ماه پیش خواستگار فرشته بوده است که حتی جواب بله را گرفته اما خانواده دختران دوقلو بعد از مدتی به‌خاطر رفتارهایی که از پسرجوان سر می‌زد منصرف شده و به وی و خانواده‌اش اعلام کرده بودند دخترشان تمایلی برای ازدواج با خواستگارش ندارد.خانواده فرزانه و فرشته در تحقیقات پلیسی اعلام کردند مظنون حادثه بعد از شنیدن جواب منفی مزاحمت‌هایی داشته تا جایی که به تهدید آنان دست زده که ابتدا حرف‌هایش را جدی نمی‌گرفتند و وقتی دیده‌اند وی سماجت به خرج می‌دهد حتی دو روز دخترانشان به مدرسه نرفته‌اند.

  هدیه‌های خدا
  پدر و مادر داغدار خواهران دوقلوی جیرفتی به خبرنگار ما گفتند دوقلوها هدیه خداوند بودند و پیش خدا رفتند و ما برای رضای خدا اجازه دادیم جان سه بیمار نیازمند نجات پیدا کند و باعث شادی خانواده‌های دیگر باشیم.
  پدر فرشته و فرزانه گفت: به دور از هرگونه احساسات و براساس نظرات کارشناسی باید از حق دخترانم هر کدام از دستگاه‌های مرتبط به نوبه خود و در چارچوب وظایف تعریف شده دفاع کنند.

  برچسب ها :

  نظرات