آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ , Friday 19 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 7826
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  طاهری:‌ رسانه ملی خط گرفته است

  آوای شمال/ دیدار پرسپولیس و ملوان در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر که با شکست سرخپوشان همراه بود حواشی زیادی به دنبال داشت. از ندیدن پنالتی‌های پرسپولیس توسط محسن ترکی گرفته تا خطای مازیار زارع در بیرون آمدن از دروازه در هنگام ضربه پنالتی و شایعه برکناری حمید درخشان توسط رسانه‌ها و … همین بهانه […]

  آوای شمال/ دیدار پرسپولیس و ملوان در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر که با شکست سرخپوشان همراه بود حواشی زیادی به دنبال داشت. از ندیدن پنالتی‌های پرسپولیس توسط محسن ترکی گرفته تا خطای مازیار زارع در بیرون آمدن از دروازه در هنگام ضربه پنالتی و شایعه برکناری حمید درخشان توسط رسانه‌ها و … همین بهانه موجب شد تا با علی اکبر طاهری نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر اجرایی باشگاه که این روزها با جدیت و پشتکار در حال رتق و فتق امور باشگاه است هم صحبت شویم.

  طاهری ابتدا در مورد دیدار پرسپولیس مقابل ملوان گفت: بازیکنان ما مقابل ملوان خوب بازی کردند و توپ و میدان در اختیار ما بود. تیم ما واقعاً نه تنها مستحق باخت نبود بلکه استحقاق پیروزی هم داشت. من کاری به مسائلی که به عنوان حاشیه مطرح می‌شود ندارم و از کادر فنی هم خواسته‌ام که ضمن مشورت با کارشناسان و اهل فن نقاط ضعف را با کار بیشتر و تمرینات مستمر برطرف کنند تا به نتایج مطلوب برسیم. امروز من هم از نتایجی که برای تیم رقم می‌خورد راضی نیستم اما معتقدم که بازیکنان ما خوب تمرین می‌کنند و با جان و دل در تمرینات حاضر می‌شوند و می‌خواهند که پیروز از میدان بیرون بیایند اما واقعاً بدشانسی هم در این روزها گریبانگیرمان شده است.

  نایب رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در ادامه با ابراز تأسف از آنچه که این روزها در رسانه ملی در حال وقوع است، گفت: شاید برخی جراید و روزنامه ها که بخش خصوصی متولی آن است برای افزایش تیراژ و فروش بیشتر تیترها و مطالب جنجالی منتشر کنند اما من متعجبم از رسانه ملی که متعلق به مردم است اما در آن کارشناسانی اظهارنظر می‌کنند که خط و خطوط را از جای دیگری می‌گیرند و برای تخریب افراد هر آنچه که از دستشان بر می‌آید را انجام می‌دهند.

  طاهری با ذکر مثالی، افزود: شما ببینید در دوره مربی قبلی تیم اعتراض می‌کردند که چرا مدیرعامل و هیأت مدیره در کار کادر فنی دخالت می‌کند؟ امروز معترض هستند که چرا هیأت مدیره واکنشی نشان نمی‌دهد و بی‌تفاوت از کنار مسائل می‌گذرد؟! یک روز می‌گویند چرا دخالت می‌کنید و روز دیگر معتقدند که دخالت کردن بیجاست!! بالاخره ما نفهمیدیم از دید آقایان باید دخالت کنیم یا نه؟!!

  مدیر اجرایی پرسپولیس در بخش دیگری از صحبتهای خود به فرافکنی پیرامون تیم اشاره کرد و افزود: اینکه می‌گویند تغییرات دائم مدیریتی پرسپولیس باعث شده تا این تیم به این روز بیفتد آیا فرافکنی نیست؟!! در هیأت مدیره فعلی که آقایان کاشانی، کلانی و زادمهر در آن حضور دارند آیا جای افراد متخصص خالی است؟ مگر غیر از این است که این عزیزان و بزرگواران جزو اسطوره های باشگاه هستند؟ مگر آنها از تلاش و کوشش در جهت پیشبرد کارها دریغ کرده‌اند؟ بنابراین حق بدهید که من عنوان کنم این آقایان به ظاهر کارشناس که از تریبون رسانه ملی در جهت منافع خود و گروههایی که به آن وابسته هستند و از آن خط می گیرند در جهت پیشبرد اهداف بعضی از آقایان استفاده کنند.

  طاهری در ادامه به هواداران پرسپولیس اشاره کرد و گفت: هواداران ما بنا به درک و علاقه ای که طی سالیان مختلف از پرسپولیس داشته اند هوادار تیم شده اند، خیلی‌ها به فوتبال علاقه دارند و آن را دنبال می‌کنند اما هوادار با تمام وجود و تک تک سلول‌های خود طرفدار یک تیم می‌شود و رمز هوادار بودن تداوم و پایداری است. من از آنها صمیمانه می‌خواهم که تحت تأثیر شعارها قرار نگیرند، چرا که هر جا شعار جایگزین شعور می‌شود، مسیر درست هم به انحراف کشیده شده و در ورزش منجر به ناپاکی خواهد شد. ما نباید به خودمان اجازه دهیم که به شعور هواداران توهین شود اما متأسفانه بعضاً شاهدیم که افرادی می‌خواهند با شعار، شعور هواداران ما را نادیده بگیرند.

  نایب رئیس هیأت مدیره پرسپولیس که دل پری از رسانه ملی داشت، در ادامه صحبت‌های خود گفت: متأسفانه تا امروز نتوانستیم نتایجی بگیریم که دل هواداران خود را شاد کنیم. همه چیز پرسپولیس هواداران این باشگاه هستند و تیم مدیریتی فعلی هر تلاشی که می کند در راستای عشق به هواداران است. من از هواداران پرسپولیس می خواهم که در این شرایط به تیم روحیه تزریق کنند، پشت بازیکنان و تیم خود بایستند تا به آنها روحیه بازگشت دوباره به میدان را بدهند. ما روزهای سختی را پیش رو داریم و به این شرایط نمی توانیم غلبه کنیم مگر با حمایت و پشتوانه هواداران خود، این هواداران پیکره اصلی تیم هستند و در شرایط سخت همیشه یار و یاور ما بوده اند.

  طاهری در پایان صحبتهای خود گفت: من با تمام هجمه‌هایی که می‌شود و مراجعات مکرر نسبت به انجام مصاحبه با غیر از سایت باشگاه با هیچ جای دیگری صحبت نکرده ام به دلیل اینکه نگران هستم تا با حرفهایی که ممکن است به گونه دیگری انعکاس یابد، هواداران را ناراحت کنند. بعضاً در روزهای گذشته شاهد بوده ایم که صحبتهایی از قول من منعکس شده که به غیر از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس من در جای دیگری صحبت نکرده ام و بار دیگر از هواداران می خواهم که فقط و فقط اخبار سایت را دنبال نمایند و به آنچه که در اینجا منعکس می‌شود، توجه کنند.

  برچسب ها :

  نظرات