آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , Friday 6 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 7823
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  دقیقی: هفتمین گلم را به استقلال می زنم

  آوای شمال/ دقیقی پیش از بازی با استقلال در خصوص خودش و شرایط پیکان به “ورزش سه” گفت: شرایط تیم ما به مرور بهتر می شود اما باید در بازی های بعدی بهتر کار کنیم. در واقع در فاز حمله باید بهتر باشیم تا در بازی های بعدی با حاشیه بهتری بازی کنیم. ما نفرات […]

  آوای شمال/ دقیقی پیش از بازی با استقلال در خصوص خودش و شرایط پیکان به “ورزش سه” گفت: شرایط تیم ما به مرور بهتر می شود اما باید در بازی های بعدی بهتر کار کنیم. در واقع در فاز حمله باید بهتر باشیم تا در بازی های بعدی با حاشیه بهتری بازی کنیم. ما نفرات خوبی داریم و باید در جدول بالا بیاییم و در نیم فصل دوم شرایط سخت تر است. در دو ، سه بازی اخیر خوب بودیم اما باید تمرکزمان را بیشتر کنیم و یک مقدار ضریب اطمینان را در بازی هایمان بالا ببریم. بازی با مسجد سلیمان خیلی سخت بود و در بازی با گسترش فولاد هم خوب بودیم و حتی می توانستیم در دقایق پایانی گل هم بزنیم.

  او در مورد اعتراض گسترشی ها به داوری ها داشتند هم گفت: من نمی توانم در مورد داوری صحبت کنم و در مجموع بازی هم فقط یک صحنه مشکوک روی محمد ابراهیمی بود که کارشناسان داوری باید نظر بدهند. ما هم در نیمه اول گل بدی روی ضربه ایستگاهی خوردیم و با ضربه ایستگاهی هم گل زدیم. ما در فاز دفاعی خوب کار می کنیم و تمام بازیکنان در کارهای دفای متمرکز هستند. اما باید در فاز حمله هم با دقت بیشتری کار کنیم و اگر تمرکز داشه باشیم و حساسیت کمتر شود می توانیم گل های بیشتری بزنیم. باید هر طور شده در جدول صعود کنیم.

  دقیقی تا به حال ۶ گل به استقلال زده و در خصوص آمادگی بالایش برای زدن هفتمین گل هم گفت: همیشه جلوی استقلال و پرسپولیس خوب بودم و در هر سال به این تیم ها گل زدم. تا حالا ۶ گل به استقلال زدم و تمام تلاشم را می کنم که هفتمین گلم را هم بزنم. دوست دارم گل بزنم و به تیمم کمک کنم.

  این بازیکن سال گذشته همراه تراکتورسازی قهرمان جام حذفی شد و در خصوص وضعیت این تیم در حال حاضر هم صحبت کرد: به اعتقاد من رسول خطیبی تیم خوبی ساخته و سال گذشته هم به خاطر یارگیری آقای زینی زاده این تیم قهرمان شد. اما رفتار غیر اخلاقی و غیر حرفه ای نظمی باعث شد بازیکنان با تجربه این تیم مثل من ، نصرتی ، اسدی و کریمی از تیم بروند. به جای پاداش قهرمانی ۳۰ درصد بازیکنان را جریمه کرد. وگرنه با تیمی که خطیبی درست کرده و چند بازیکن با تجربه این تیم می توانست بهترین شرایط را داشته باشد. به جای تقدیر ما را جریمه کردند. امیدوارم مدیریت جدید همراه خطیبی باز هم نتایج خوبی بگیرند تا مردم آذربایجان خوشحال شوند. این تیم نماینده ایران در آسیاست و دوست دارم موفق شود. در قهرمانی نیم فصل هم نظمی کمترین نقش را داشته.من دوست داشتم در تراکتور بمانم اما کاری کردند که مجبور شدم بروم. البته من پیکان را دوست دارم و برای پیراهن این تیم تلاش می کنم.

  دقیقی در رابطه با برنامه ریزی لیگ و فاصله کم بازی ها هم گفت: ما ۳ بازی سخت پشت سر هم داریم و این فاصله زمانی کم به ما ضربه می زند. اما مربیان برنامه ریزی کردند تا خستگی از تن بازیکنان در بیاید و بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

  برچسب ها :

  نظرات