آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 20 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 7811
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  عضو سابق تیم ملی که با رسوایی اخلاقی اش آبروی ایران را برد، دوباره خبر ساز شد!

  آوای شمال/ ماجرا از این قرار بود که در جریان یکی از بازی‌های ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون، یکی از مسئولان تیم امید حرکتی غیراخلاقی انجام داد که کارش به دادگاه کشید. این اقدام او باعث شد تا آبروی ایران در دنیا برود. خیلی از رسانه‌های دنیا این خبر را منتشر کردند و روی آن […]

  آوای شمال/ ماجرا از این قرار بود که در جریان یکی از بازی‌های ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون، یکی از مسئولان تیم امید حرکتی غیراخلاقی انجام داد که کارش به دادگاه کشید. این اقدام او باعث شد تا آبروی ایران در دنیا برود. خیلی از رسانه‌های دنیا این خبر را منتشر کردند و روی آن مانور دادند. دادگاه هم این ‌فرد خاطی را محکوم به پرداخت جریمه کرد و در نهایت، همه چیز به ضرر ایران تمام شد. به نظر می‌رسید پس از آبروریزی بزرگ، این فرد دیگر در فدراسیون فوتبال جایی نداشته باشد اما یکی از مسئولان سابق که خودش او را آورده بود، باز هم حکم همکاری‌‌اش را با فدراسیون صادر کرد!

  این مقام مسئول که ظاهراً آبروی ملی برایش اهمیت نداشت و مثل همیشه می‌خواست تمام انتصاب‌ها تنها توسط خودش صورت بگیرد، طبق حکمی این ‌فرد را به عنوان یکی از نگهبان‌های کمپ معرفی کرد که همین مسئله با دلخوری شدید کفاشیان همراه شد. رئیس فدراسیون فوتبال که به خاطر کار زشت آن ‌فرد از سوی تمام رسانه‌ها تحت فشار بود، به محض اینکه متوجه شد چنین حکمی صادر شده، آن را باطل کرد و از آن مقام سابق، انتقاد کرد. کفاشیان پیش از این هم به بعضی انتصاب‌ها در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال اعتراض داشت اما ترجیح داد تا فردی را بیکار نکند. این مقام مسئول خانواده منشی دفترش را در بخش‌های مختلف فدراسیون مشغول کرد‌؛ از برادرها بگیرید تا پدر!

  برچسب ها :

  نظرات