آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 7802
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حیا کن، رها کن به درخشان رسید، درگیری هواداران به خاطر تشویق دایی

  آوای شمال/ نیمه دوم دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر حواشی داشت که در زیر می‌خوانید: * علی لطیفی، سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن که تیمش در هفته بیستم لیگ برتر با ملوان بازی دارد، در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی نشسته بود. * بین دو نیمه تعدادی از هواداران پرسپولیس به […]

  آوای شمال/ نیمه دوم دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر حواشی داشت که در زیر می‌خوانید:

  * علی لطیفی، سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن که تیمش در هفته بیستم لیگ برتر با ملوان بازی دارد، در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی نشسته بود.

  * بین دو نیمه تعدادی از هواداران پرسپولیس به سمت فرشاد پیوس رفتند و از او خواستند به این تیم برگردد و برای آنها گلزنی کنند. همچنین هواداران پرسپولیس از حبیب کاشانی خواستند که به این تیم برگردد.

  * با آغاز نیمه دوم تشویق پرشور هواداران ملوان در ورزشگاه آزادی ادامه داشت و هواداران پرسپولیس هم ترجیح دادند تا مقابل این تشویق‌ها فقط سکوت کنند.

  * در شرایطی که پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر از ملوان عقب بود هواداران این تیم محمد عباس‌زاده، مهاجم گلزن‌شان را تشویق کردند اما او فرصت نکرد تا برای این تیم به میدان برود.

  * به علت کمبود بازیکن تیم ملوان با ۱۷ نفر به مصاف پرسپولیس آمده بود.

  * ژوزه تادو برخلاف بازی قبلی پرسپولیس با ذوب‌آهن هنگام تعویض شدن با علی علی‌پور هیچ اعتراضی نکرد و روی نیمکت نشست.

  * هنگامی که پشت محوطه جریمه ملوان و روی یک موقعیت خوب پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد حمید علی‌عسگر می‌خواست ضربه آزاد را بزند که درخشان از او خواست این کار را نکند تا گابریل زننده ضربه باشد. همین مسئله باعث ناراحتی علی‌عسگر شد و او به جای خود برگشت.

  * هواداران پرسپولیس که تیم‌شان را بازنده بازی با ملوان می‌دیدند برای لحظاتی در ورزشگاه شعار «درخشان حیا کن، پرسپولیس رو رها کن» سر دادند که این شعار با عکس‌العمل تعداد دیگری از هواداران روبه‌رو شد.

  * مانند نیمه اول پرسپولیسی‌ها معتقد بودند که به خاطر خطا روی عالیشاه داور باید برای آنها پنالتی می‌گرفت که همین مسئله باعث درخشان به شدت علیه داور اعتراض کند.

  * از دقیقه ۸۰ حمید درخشان به نیمکت برگشت و  کنار محمود خوردبین ایستاد. 

  * حدود دقیقه ۷۲ تعدادی از هواداران روبه‌روی جایگاه به تشویق علی دایی پرداختند که همین مسئله باعث شد درگیری‌ بین آنها  با یکی دو لیدر پیش بیاید.

  * پس از ورود هادی نوروزی به زمین محسن بنگر بازوبند کاپیتانی را به او داد. 

  * هواداران ملوان بندرانزلی که از پیروزی مقابل پرسپولیس بسیار خوشحال بودند برای دقایقی به صورت ممتد علیه سوشا مکانی شعار سر دادند. 

  * از دقیقه ۸۶ هواداران پرسپولیس به صورت یکصدا علی دایی، سرمربی پیشین این تیم را تشویق می‌کردند. درست در اوج این تشویق‌ها بود که داور به سود پرسپولیس اعلام پنالتی کرد.

  * وقتی که داور به سود پرسپولیس پنالتی اعلام کرد هواداران ملوان به شدت علیه او شعار دادند و حتی تعدادی از نیمکت‌نشینان این تیم داخل زمین آمدند.

  * پس از اخراج ایمان صادقی از زمین و به علت اینکه ملوان هر سه تعویضش را انجام داده بود، مازیار زارع درون دروازه قرار گرفت تا لحظات پایانی بازی شرایط خاص خودش را داشته باشد. نکته جالب اینجا بود که محسن بنگر هنگامی که زارع در حال پوشیدن لباس دروازه‌بانی بود برای پوشیدن لباس به او کمک کرد.

  * ایمان صادقی هنگام خروج از بازی با برخورد شدید فیروز کریمی روبه‌رو شد و با ناراحتی زمین بازی را ترک کرد. البته صادقی به رختکن نرفت و از کنار زمین بازی را تماشا کرد. 

  * فرناندو گابریل، هافبک برزیلی پرسپولیس که زننده پنالتی بود ضربه را به سمت راست خودش زد اما مازیار زارع به زیبایی پنالتی پرسپولیس را مهار کرد تا تماشاگران و نیمکت‌نشینان این تیم از خوشحالی به آسمان پرواز کنند. 

  * از دست رفتن پنالتی پرسپولیس باعث شد تا هواداران این تیم شوک‌زده بازی را تماشا کنند. 

  * در دقیقه ۹۰ هواداران پرسپولیس یکپارچه شعار درخشان حیا کن، پرسپولیس رو رها کن تا اعتراض خود را به سرمربی پرسپولیس علنا نشان بدهند.

  * تعدادی از تماشاگران از طبقه دوم ورزشگاه اقدام به پرتاب سنگ به سمت زمین کردند.

  برچسب ها :

  نظرات