آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 7799
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  گزینه اول جانشینی درخشان را بشناسید

  آوای شمال/ یک باخت دیگر برای حمید درخشان و پرسپولیس. این باخت احتمالاً اتفاقی را رقم می‌زند که از مدت‌ها پیش، زمزمه‌‌اش شنیده می‌شد‌؛ برکناری حمید درخشان اما چه کسی قرار است روی نیمکت سرخ‌ها بنشیند؟ ظاهراً سرانجام نیمکت پرسپولیس به محمد مایلی‌کهن خواهد رسید. سال‌‌هاست که او گلایه می‌کند‌؛ «چرا هر کسی سرمربی پرسپولیس […]

  آوای شمال/ یک باخت دیگر برای حمید درخشان و پرسپولیس. این باخت احتمالاً اتفاقی را رقم می‌زند که از مدت‌ها پیش، زمزمه‌‌اش شنیده می‌شد‌؛ برکناری حمید درخشان اما چه کسی قرار است روی نیمکت سرخ‌ها بنشیند؟

  ظاهراً سرانجام نیمکت پرسپولیس به محمد مایلی‌کهن خواهد رسید. سال‌‌هاست که او گلایه می‌کند‌؛ «چرا هر کسی سرمربی پرسپولیس شد ولی من نه؟»

  سرانجام این گلایه‌ها به بار می‌نشیند و نیمکت قرمزها، در این روزهای سخت به مایلی‌کهن می‌رسد. مدیر فنی تیم‌ملی امید رابطه بسیار نزدیکی با علی‌اکبر طاهری مدیرعامل این روزهای پرسپولیس دارد. از میزان صمیمیت وزیر ورزش با مایلی‌کهن هم که همه باخبرند.

  حضور اخیر او در تمرین پرسپولیس هم چندان بی‌دلیل نبود. او حتی رو به حمید درخشان گفت: «چرا جوان‌ها را بازی نمی‌دهی؟ چند بازیکن خیلی خوب و باانگیزه داری، این‌ها را بازی بده…» نقشه‌ای که او برای پرسپولیس در سر دارد.

  در این شرایط آیا برای مدیران و مالکان پرسپولیس، گزینه‌ای بهتر از مایلی‌کهن دیده می‌شود؟ او علاقه زیادی به کار با جوان‌ها دارد و سرمربی هزینه‌زایی هم نیست.

  برای گرفتن پرسپولیس هم هیچ شرط و شروطی ندارد و به قول خودش همیشه حاضر است به پرسپولیس خدمت کند. شایعه حضور مایلی‌کهن جدی‌تر از هر زمان دیگری شنیده می شود و اگر در روزهای آینده مایلی همیشه معترض، در درفشی‌فر آفتابی شد، زیاد تعجب نکنید.

  * واکنش طاهری به شایعات

  در حالی که شایعه شده مایلی‌کهن امروز به جای درخشان، سرمربی پرسپولیس می‌شود اما طاهری که فعلاً‌ حکم سرپرست پرسپولیس را دارد، خبر مذاکره‌اش با مایلی‌کهن را تکذیب کرد.

  طاهری گفت:‌ «موضع ما تا قبل از بازی با ملوان حمایت از درخشان بود و اجازه بدهید فضای احساسی فعلی آرام شود و عصبانیت‌ها فروکش کند تا درست تصمیم بگیریم.»

  طاهری حرفی از برکناری درخشان نزد اما منابع آگاه می‌گویند شمارش معکوس برای خداحافظی با درخشان آغاز شده و این مربی یا امروز کنار می‌رود یا بازی هفته بیستم پرسپولیس بازی آخرش است.

  همچنین گفته می‌شود مایلی‌کهن با وجود تکذیب طاهری، گزینه اول سرمربیگری پرسپولیس است.

  برچسب ها :

  نظرات