آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77695
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  تمام دستگاه‌ها در مقابل مسافران طرح دریا مسؤولیت دارند

  فرماندار محمودآباد گفت: تمامی دستگاه‌ها در قالب ستاد ساماندهی باید به‌صورت متحد کار کرده و هرکسی وظیفه خاص خود را دارد و در قبال مسافران طرح‌های دریا همه ما مسؤولیم.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی دریا که در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور تمام نهادهای ذیربط برگزار شد، اظهار کرد : محمودآباد به علت ویژگی‌های خاص و داشتن ۳۰ کیلومتر نوار ساحلی بوده که تمامی این نوار ساحلی مستعد شنا کردن است و ما هر ساله شاهد مسافران زیادی از سراسر کشور به این شهرستان  خواهیم بود.

  وی با بیان اینکه سیر غرق شده‌ها در سواحل این شهرستان نسبت به سال‌های گذشته رو به کاهش است، افزود: ما در قالب ستاد ساماندهی به صورت متحد کار کرده و هر کس وظیفه خاص خود را دارد و در قبال مسافران مسؤولیم و هیچ‌گونه سلب کار یا کوتاهی در کار قابل قبول نیست.

  رئیس ستاد ساماندهی ساحل محمودآباد خاطرنشان کرد: به صورت جدی در بحث ساماندهی سواحل ورود پیدا کرده و با پیگیری‌های لازم امسال شاهد خروجی بهتری نسبت به سال گذشته خواهیم بود و به دنبال اجرای هرچه مطلوب‌تر طرح ساماندهی سواحل و کاهش غریق در سال جاری هستیم.

  این مسؤول راز موفقیت در این امر را همدلی و همراه بودن تمامی نهاد ها دانست و بیان کرد: کوتاهی در کار سبب اختلال در طرح‌ها شده و سبب می‌شود مسافری دچار مشکل شود تمام تلاش ما باید برای این باشد تا هموطنان ما در آسایش و آرامش از سواحل استفاده کنند.

  یوسف‌پور با اشاره به اینکه باید اجرای طرح‌ها در سواحل به بهترین صورت ممکن انجام بگیرد، اظهار کرد: تاکنون جلسات متعددی در زمینه ستاد ساماندهی تشکیل شده و کلاس‌هایی نیز در زمینه آموزش افراد برقرار گردید و ما باید شاهد اجرای این طرح تا ۱۱ خرداد ماه در کل سطح شهرستان محمودآباد باشیم.

  وی در پایان گفت: دادن خدمات رفاهی و امنیتی کمترین کار ممکن از سویی بوده و ما در قبال این مردم که با حضور حداکثری خود در عرصه انتخابات شرکت کردند وظیفه داریم که بهترین خدمات را ارائه دهیم و این تنها با همت تمام ارگان‌ها و نهاد‌های سطح شهرستان صورت می‌پذیرد.

  برچسب ها :

  نظرات