آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77666
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  افتتاح ۲ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در محمودآباد

  2 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شامگاه سه شنبه همزمان با ماه مبارک رمضان در شهرستان محمودآباد به بهره برداری رسید.

  آوای شمال/ مدیرکل کمیته امداد مازندران در مراسم بهره برداری از این واحدها گفت که برای ساخت این واحدها در زمینی به مساحت یکصد متر مربع بیش از یک میلیارد ریال هزینه شده است.
  رضا نوروزی جعفری خانه دار کردن ایتام و نیازمندان زیر پوشش را از سیاست های کمیته امداد برشمرد و افزود که در صورت تامین زمین ، با مشارکت خیرین این عمل انسان دوستانه صورت می پذیرد.
  وی همچنین با اشاره به نامگذاری سال ۹۶ به سال اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال ، گفت که پارسال کمیته امداد مازندران موفق به ایجاد چهار هزار شغل با پرداخت تسهیلات به افراد تحت پوشش شد که ۸۰ درصد از این تسهیلات از منابع بانکی و ۲۰درصد بقیه هم از اعتبارات در اختیار تامین شده بود.
  او حداقل تسهیلات پرداختی به هر فرد زیرپوشش را ۱۵۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود که امسال نیز این سیاست در راستای ایجاد شغل برای افراد تحت پوشش ادامه دارد.
  ** توزیع یکهزار و ۲۰۰ سبد غذا میان مددجویان
  یحیی یوسف پور فرماندار محمودآباد هم به خبرنگار ما گفت که در ماه مبارک رمضان یکهزار و ۲۰۰ سبد کالا هر یک به ارزش یک میلیون ریال در اختیار افراد تحت پوشش کمیته امداد قرار می گیرد.
  وی ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای دیدار و دلجویی از خانواده های ایتام و مددجو عنوان کرد و افزود : امسال در ماه مبارک رمضان مدیران و خیرین شهرستان به دیدار ۶۰ خانواده مددجو و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) خواهند رفت.
  یوسف پور همچنین از اجرای طرح اکرام ایتام در محمودآباد در شبهای قدر خبر داد و گفت که یکهزار و ۵۰۰ خانواده مددجو در این شهرستان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند و انتظار می رود خیرین و افراد توانمند در راستای حمایت از قشر جامعه کمک حال باشند.

  برچسب ها :

  نظرات