آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77464
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  در روسیه تعداد افرادی که حاضرند "ولادیمیر پوتین" همچنان در سمت ریاست جمهوری این کشور باقی بماند، رکورد زده و به ۸۲ درصد رسیده است.

  درصد مردم روسیه پوتین را رئیس جمهور آینده کشورشان می‌دانند

  اوای شمال/اگر انتخابات ریاست جمهوری در روسیه یکشنبه آتی برگزار می‌شد، ۸۲ درصد از شهروندان این کشور حاضر بودند بار دیگر “ولادیمیر پوتین” را بعنوان رئیس جمهور آتی کشورشان انتخاب کنند. این مسئله در بررسی نتایج نظرسنجی اخیری که از سوی مرکز لیوادا در روسیه صورت گرفته، مشخص شده است. این نظرسنجی از ۱۹ الی […]

  اوای شمال/اگر انتخابات ریاست جمهوری در روسیه یکشنبه آتی برگزار می‌شد، ۸۲ درصد از شهروندان این کشور حاضر بودند بار دیگر “ولادیمیر پوتین” را بعنوان رئیس جمهور آتی کشورشان انتخاب کنند.

  این مسئله در بررسی نتایج نظرسنجی اخیری که از سوی مرکز لیوادا در روسیه صورت گرفته، مشخص شده است. این نظرسنجی از ۱۹ الی ۲۲ ماه مه در میان ۱۶۰۰ نفر از شهروندان روس بالای رده سنی ۱۸ سال، در ۱۳۷ نقطه مسکونی در ۴۸ منطقه روسیه انجام شده است.

  بر اساس این اطلاعات، ۶۶ درصد از سئوال شوندگان مایل هستند که پوتین همچنان صندلی ریاست جمهوری روسیه را حفظ کند. این رقم در سال ۲۰۱۶ حدود ۶۰ درصد بود.

  در مرکز لیوادا توضیح داده شد که اگر رای دهندگان بالقوه که هنوز نامزدی برای خود تعیین نکرده و یا هنوز تردید دارند که در انتخابات شرکت کنند، در نظر گرفته شود، افرادی که از ولادیمیر پوتین حمایت می کنند، به رقم ۸۲ درصد خواهد رسید. این بالاترین شاخص در مقایسه با نتایج نظرسنجی هایست که در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۱۱ و قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در روسیه بدست آمده است.

  در ماه آوریل سال جاری نیز نظرسنجی صورت گرفته از سوی موسسه سنجش افکار عمومی سراسری روسیه نشان داد که بیش از ۸۱ درصد از روس‌ها عملکرد ولادیمیر پوتین در پست ریاست جمهوری کشورشان را مورد تایید قرار می دهند.

  برچسب ها :

  نظرات