آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77445
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرمربی العین از پیروزی با اختلاف پنج گل شاگردانش برای نماینده ایران متحیر شده است.

  مامیچ: انتظار زدن ۶ گل به استقلال را نداشتم/ عبدالرحمن: به هواداران‌مان قول صعود داده بودیم

  اوای شمال/زوران مامیچ که شاگردانش با پیروزی ۶ بر یک شب گذشته (دوشنبه) برابر استقلال ایران در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۶ بر ۲ راهی مرحله بعد این رقابت‌ها شدند، بعد از این بازی گفت: بازیکنانم این فصل بهترین عملکرد خود […]

  اوای شمال/زوران مامیچ که شاگردانش با پیروزی ۶ بر یک شب گذشته (دوشنبه) برابر استقلال ایران در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۶ بر ۲ راهی مرحله بعد این رقابت‌ها شدند، بعد از این بازی گفت: بازیکنانم این فصل بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشتند و اگر به همین رویه ادامه دهند، حریف سرسختی برای دیگر تیم‌ها خواهیم بود.

  سرمربی العین که خودش هم از کسب این نتیجه فوق‌العاده برابر شاگردان علیرضا منصوریان متعجب شده است، تصریح کرد: مطمئن بودم که در این بازی می‌توانیم بازی فوق‌العاده‌ای را از خود به نمایش بگذاریم و دروازه استقلال را باز کنیم، اما انتظار زدن ۶ گل به آنها را نداشتم.

  وی همچنین در خصوص بازیکن کره‌ای خود که آخرین بازی‌اش را برای این تیم انجام داد، اظهار داشت: لی میونگ بازیکنی خوش‌تکنیک و یکی از بهترین بازیکنان ما بود. به همین خاطر از جدایی او خوشحال نیستیم. العین بازیکن خوبی را از دست می‌دهد، اما به هر حال باید به تصمیم او احترام بگذاریم.

  عمر عبدالرحمن، یکی از ستاره‌های العین در این بازی هم تأکید کرد: پیش از این بازی به هواداران‌مان قول صعود به مرحله بعد را در خانه داده بودیم و موفق به انجام این کار با اجرای دستورات تاکتیکی مامیچ در زمین شدیم

  برچسب ها :

  نظرات