آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77384
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  صورتجلسه عزل حمید میرزاده رئیس سابق دانشگاه آزاد منتشر شد.

  صورتجلسه عزل میرزاده با امضای اکثریت آرای اعضای هیأت امنا+ عکس

  آوای شمال/صورتجلسه عزل حمید میرزاده رئیس سابق دانشگاه آزاد با امضای اکثریت آرای اعضای هیأت امنای این دانشگاه منتشر شد. حمید میرزاده در روز سوم اردیبهشت‌ماه پس از برگزاری جلسه فوق‌العاده هیأت امنای دانشگاه آزاد با رأی اکثریت آرای اعضای هیأت امنا برکنار شد. هفدهمین اجلاس فوق‌العاده هیأت امنای دانشگاه آزاد روز یکشنبه ۳ اردیبهشت […]

  آوای شمال/صورتجلسه عزل حمید میرزاده رئیس سابق دانشگاه آزاد با امضای اکثریت آرای اعضای هیأت امنای این دانشگاه منتشر شد.

  حمید میرزاده در روز سوم اردیبهشت‌ماه پس از برگزاری جلسه فوق‌العاده هیأت امنای دانشگاه آزاد با رأی اکثریت آرای اعضای هیأت امنا برکنار شد.

  هفدهمین اجلاس فوق‌العاده هیأت امنای دانشگاه آزاد روز یکشنبه ۳ اردیبهشت ماه برگزار شد که علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد در این جلسه با اشاره به درخواست ۴ نفر از اعضای هیأت امنا برای برگزاری جلسه فوق‌العاده به دلیل مسائلی که در دانشگاه آزاد اتفاق افتاده، گفت: ۴ نفر از اعضای هیأت امنا بر یکسری سوء جریانات اداری، مالی، فرهنگی و گزارشات واصله از واحدهای اطلاعاتی و امنیتی تأکید کردند و دستور این جلسه رسیدگی به وضعیت نابهنجار به ویژه در مسأله مالی دانشگاه آزاد است.

  پس از سخنان رئیس هیأت امنا اعضای جلسه نقطه‌نظرات خود را مطرح کردند و وزرای علوم و بهداشت به دلیل حضور در جلسه هیأت دولت به ناچار جلسه را ترک کردند و علی‌اکبر ولایتی اعلام کرد با توجه به اینکه بر اساس بندهای اساسنامه دانشگاه آزاد، جلسه با حضور ۷ نفر از ۹ نفر اعضا رسمیت دارد بنابراین حتی با وجود عدم حضور وزیر علوم و وزیر بهداشت نیز جلسه رسمیت دارد و به کار خود ادامه می‌دهد.

  پس از این مسأله جلسه وارد دستور کار شد و دستور جلسه با رأی ۵ نفر (علی‌اکبر ولایتی، محمد محمدیان، عبدالله جاسبی، بهمن یزدی صمدی، فریدون عزیزی) از ۷ نفر حاضر در جلسه تصویب شد. اعضای حاضر در جلسه ضمن تشکر از خدمات حمید میرزاده، برای حفظ حرمت وی یک هفته فرصت دادند تا استعفای خود را اعلام کنند و در صورت عدم تمایل و موافقت، از سمت ریاست برکنار می‌شود که این کار صورت گرفت.

  انتهای پیام/

  http://fna.ir/XN4NLA

  اخبار مرتبط

  امیدواریم ولایتی راهی را که شروع کرده ادامه دهد/ به دور از انصاف است که دانشجویی با مشقت شهریه بدهد و مدیری آن را خرج فرزندش کند۹۶/۰۳/۰۹ – ۱۴:۵۱بیت صالحه امام را بیش از این به حمایت از فساد آلوده نکنید/به سیاق سیاستمداران عاقل تسلیم قانون شوید۹۶/۰۳/۰۹ – ۱۳:۳۷اعتراض به برخورد قانونی با فسادهای اثبات‌شده در دانشگاه آزاد به دلیل لج‌بازی سیاسی۹۶/۰۳/۰۹ – ۱۵:۳۵اقدام ولایتی در برکناری یاسر هاشمی کار شایسته‌ای بود/ ای کاش «سیدحسن خمینی» حداقل یکبار اساسنامه دانشگاه آزاد را مطالعه می‌کرد۹۶/۰۳/۰۹ – ۱۲:۰۰پرده برداری از نقش احسان میرزاده در فساد دانشگاه آزاد/ پروژه «آزاد اکسپو» در تصاحب چه کسی است؟۹۶/۰۳/۰۹ – ۱۲:۲۱یک سال و نیم قبل بحث برکناری میرزاده بابت فساد مالی مطرح بود/ حقوق‌های نجومی مدیران ارشد و پشت پرده تامین غذاهای دانشجویی/ پرونده‌سازی و بازجویی غیرقانونی از مدیران

  برچسب ها :

  نظرات