آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77378
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی که به نظر می‌رسد در پاسخ به سخنان اخیر مقامات آلمانی مطرح شده، به آلمان درباره «کسری تراز تجاری» و کم بودن هزینه‌های نظامی آن در ناتو هشدار داد.

  دونالد ترامپ به آلمان هشدار داد

  آوای شمال/دونالد ترامپ به اظهارات اخیر مقامات آلمانی از قبیل صدراعظم و وزیر خارجه این کشور درباره دولت کنونی آمریکا، پاسخ داده است. صدراعظم آلمان به دنبال دیدار اخیرش در نشست ناتو و همچنین نشست گروه ۷ با رئیس‌جمهور آمریکا گفته بود که اروپا دیگر نمی‌تواند به دیگران اتکا کند. «آنگلا مرکل» با اشاره به […]

  آوای شمال/دونالد ترامپ به اظهارات اخیر مقامات آلمانی از قبیل صدراعظم و وزیر خارجه این کشور درباره دولت کنونی آمریکا، پاسخ داده است.

  صدراعظم آلمان به دنبال دیدار اخیرش در نشست ناتو و همچنین نشست گروه ۷ با رئیس‌جمهور آمریکا گفته بود که اروپا دیگر نمی‌تواند به دیگران اتکا کند.

  «آنگلا مرکل» با اشاره به رأی مثبت مردم انگلستان به خروج این کشور از اتحادیه اروپا و همچنین روی کار آمدن «دونالد ترامپ» در آمریکا، گفت که اروپا از این پس باید سرنوشت خود را به دست گیرد.

  از سوی دیگر «زیگمار گابریل» وزیر خارجه آلمان هم اعلام کرده که مواضع دولت آمریکا منافع اتحادیه اروپا و همچنین امنیت بین‌المللی را به خطر انداخته است.

  حالا امروز سه شنبه رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی به آلمان درباره موضوعات اقتصادی و نظامی-امنیتی هشدار داده است.

  او در توئیتر نوشت: «ما یک کسری تراز تجاری بزرگی با آلمان داریم علاوه بر آن آنها بسیار کمتر از آنچه که باید، برای ناتو و مسائل نظامی می‌پردازند. برای آمریکا خیلی بد است. این(روند)، تغییر خواهد کرد».

  رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتی دیگر، باز هم به جنجال‌ها در این کشور درباره دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری امریکا و ارتباط برخی نزدیکان و اعضای ستاد او با مسکو  اشاره کرد.

  ترامپ نوشت: «مقامات آمریکایی قطعا دارند به آمریکا و این بهانه نامناسب و غیرعقلانی که رسانه‌های اخبار جعلی درباره دلیل شکست دموکرات‌ها مطرح کرده‌اند، می‌خندند».

   

  برچسب ها :

  نظرات