آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77373
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  نام نویسی و پذیرش دانش‌آموزان شاهد و غیرشاهد در پایه‌های ورودی دوره‌های ابتدایی و متوسطه اول و دوم فقط از طریق سامانه سجا انجام می‌شود.

  ضوابط و شرایط نام نویسی در مدارس شاهد+جداول

  آوای شمال/ضوابط و شرایط ثبت‌نام مدارس شاهد در سال تحصیلی ۹۷ـ۹۶ اعلام شد. ترکیب دانش‌آموزی مدارس شاهد شامل دانش‌آموزان شاهد و غیرشاهد است؛ فرزندان شاهد شامل فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر است که ثبت‌نام این دانش‌آموزان در مدارس شاهد پس از ثبت اطلاعات در سامانه سجا در موعد مقرر و با […]

  آوای شمال/ضوابط و شرایط ثبت‌نام مدارس شاهد در سال تحصیلی ۹۷ـ۹۶ اعلام شد.

  ترکیب دانش‌آموزی مدارس شاهد شامل دانش‌آموزان شاهد و غیرشاهد است؛ فرزندان شاهد شامل فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر است که ثبت‌نام این دانش‌آموزان در مدارس شاهد پس از ثبت اطلاعات در سامانه سجا در موعد مقرر و با ارائه مدارک توسط اولیاء به مدرسه به صورت قطعی انجام می‌شود.

  در خصوص دانش‌آموزان غیرشاهد، دانش‌آموزان با اولویت ایثارگری و سایر اولویت‌ها هستند که ثبت‌نام آنها در دو مرحله ثبت‌نام موقت و ثبت‌نام قطعی به شیوه امتیازبندی از طریق سامانه سجا انجام می‌شود و ثبت‌نام قطعی این افراد منوط به کسب امتیاز و احراز سایر شرایط مندرج در شیوه نامه ثبت‌نام مدارس شاهد است.

  شرایط عمومی ثبت‌نام دانش‌آموزان شاهد و غیرشاهد شامل دارا بودن صلاحیت اخلاقی و رفتاری، رعایت شئونات و پوشش مناسب با دوره تحصیلی و سن دانش‌آموزان، التزام و پایبندی خانواده به حفظ ارزش‌های اسلامی و تربیت دینی، رعایت مقررات و آیین‌نامه‌های انضباطی،‌ تربیتی و آموزشی مدارس شاهد و سکونت در محدوده تعیین شده برای متقاضیان ثبت‌نام است.

  احراز شرایط عمومی ذکر شده از طریق بررسی سوابق تحصیلی و تربیتی دانش‌آموز با حضور دانش‌آموزان و والدین آنها انجام می‌شود.

  تعیین محدوده ثبت‌نام در مناطق و شهرستان‌ها به عهده ستاد اجرایی شاهد استان است و امکان ثبت‌نام موقت برای فرزندان فرهنگیان و کارمندان بنیاد شهید در محدوده محل کار با مجوز اداره شاهد وجود دارد.

  ثبت‌نام و پذیرش دانش‌آموزان شاهد و غیرشاهد در پایه‌های ورودی دوره‌های ابتدایی و متوسطه اول و دوم صرفاً از طریق سامانه سجا انجام می‌شود.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها :

  نظرات