آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77331
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرخپوشان پايتخت در بازى حساس و مهم دور برگشت مرحله يك هشتم نهايى ليگ قهرمانان آسيا به مصاف لخوياى قطر مى روند.

  لخویا قطر – پرسپولیس ایران/ خیز پرسپولیس براى حضور در جمع ٨ تیم برتر آسیا

  اوای شمال/دیدار حساس و مهم لخویاى قطر و پرسپولیس  روز سه شنبه ساعت ٢٣:٣٠ در ورزشگاه اختصاصى لخویا برگزار مى شود. سرخپوشان پایتخت در حالى به مصاف لخویا مى روند که با توجه به نتیجه تساوى دور رفت براى صعود به مرحله بعد نیاز به گلزنى در زمین  حریف قطرى خود دارند. شاگردان برانکو در […]

  اوای شمال/دیدار حساس و مهم لخویاى قطر و پرسپولیس  روز سه شنبه ساعت ٢٣:٣٠ در ورزشگاه اختصاصى لخویا برگزار مى شود.

  سرخپوشان پایتخت در حالى به مصاف لخویا مى روند که با توجه به نتیجه تساوى دور رفت براى صعود به مرحله بعد نیاز به گلزنى در زمین  حریف قطرى خود دارند.

  شاگردان برانکو در بازى رفت با وجود موقعیتهاى زیاد گلزنى برابر لخویاى قطر نتوانستند گلى به ثمر برسانند و سرنوشت صعودشان در بازى برگشت و در زمین حریف قطرى خود رقم مى خورد.

  برانکو به احتمال زیاد ترکیب هجومى براى تیم خود انتخاب مى کند چرا که وى به خوبى مى داند گرماى دوحه خستگى بازیکنانش را زیاد مى کند و در صورت کشیده شدن بازى به وقت اضافه توان جسمانى بازیکنان پرسپولیس کم مى شود.

  همچنین سرمربى پرسپولیس نگران کشیده شدن بازى به ضربات پنالتى است و تمام تلاش خود را مى کند تا شاگردانش در طول ٩٠ دقیقه کار لخویاى قطر را یکسره کنند تا بازى به وقت هاى اضافه و ضربات پنالتى کشیده نشود.

  طارمى در بازى رفت یک ضربه پنالتى از دست داد و همین موضوع به یکى از دغدغه هاى اصلى برانکو تبدیل شد.

  طارمى در گلزنى از طریق ضربه  پنالتى ناموفق بوده است، براین اساس گفته مى شود  سروش رفیعى مامور زدن ضربه پنالتى در بازى برگشت با لخویا شده است.

  کمال کامیابى نیا به علت عمل جراحى در ناحیه کتف قادر به همراهى پرسپولیس  در این بازى نیست. براین اساس گفته مى شود محسن ربیع خواه  جایگزین کامیابى نیا در پست هافبک دفاعى مى شود.

  محسن مسلمان هم در تمرین روز گذشته از ناحیه مچ دست دچار آسیب دیدگى شد اما برانکو قرار است ریسک کرده و این بازیکن با آتل به زمین مسابقه بفرستد.

  در آن سوى میدان، تیم لخویاى قطر قهرمان لیگ ستارگان قطر در بازى رفت توانست دروازه خود را بسته نگه دارد  و در بازى برگشت همراه با حمایت تماشاگران خود امیدوار است که پرسپولیس را شکست بدهد و به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

  تیم لخویا در بازى رفت العربى مهاجم گلزن خود را در اختیار نداشت  اما در این بازى آقاى گل لیگ قطر در اختیار دارد.

  براین اساس جمال بلماضى امیدوار است با حضور مهاجم گلزن خود بتواند از سد پرسپولیس عبور کند و به مرحله یک چهارم نهایى صعود کند.

  طلسم پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایى شکسته مى شود

  سرخپوشان پایتخت تاکنون موفق به صعود از مرحله یک هشتم نهایى نشدند و در هر سه بار با شکست مقابل حریفان خود از صعود به مرحله  یک چهارم نهایى بازماندند.

  ضمن اینکه سرخپوشان در این سه مرتبه هیچ گاه موفق به گلزنى در دیدارهاى بیرون از خانه نشدند.

  در اولین حضور پرسپولیس به مرحله یک هشتم نهایى با هدایت وینگادا ، این تیم با تک گل ریوالدو ى برزیلى از روى نقطه پنالتى از گردونه رقابتها کنار رفتند.

  دومین صعود سرخپوشان پایتخت در زمان دنیزلى مهمان تیم قدرتمند الاتحاد عربستان بودند که در پایان با سه گل مغلوب حریف شدند و حذف شدند.

  سومین حضور پرسپولیس مربوط به دو سال قبل و اوایل حضور برانکو در این تیم بود. این تیم به مصاف الهلال عربستان رفتند و بازى رفت را با گل به خودى مدافع عربستانى بردند اما در بازى برگشت سرخپوشان با سه گل مغلوب الهلال شدند و از گردونه رقابتها کنار رفتند.

  طبق آمار پرسپولیس تاکنون نه تنها موفق به صعود از یک هشتم نهایى نشده است بلکه گلى هم در بیرون از خانه نزده است.

  برچسب ها :

  نظرات