آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77322
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  یک مرد مسلمان از یک پیتزافروشی معروف آمریکایی درخواست غرامت ۱میلیون دلاری کرد.

  شکایت ۱میلیون دلاری یک مسلمان از برند معروف آمریکایی

  اوای شمال/این مرد مسلمان از پیتزافروشی زنجیره‌ای سزار شکایت و درخواست پرداخت غرامت ۱میلیون دلاری کرده است. بر اساس گزارش CBS، «محمد بزی» (Mohamad Bazzi)، اهل دیربورن، که در سفارش خود از پیتزافروشی سزار تأکید کرده بود، مسلمان است و درخواست کرده بود در سفارش وی از گوشت حلال استفاده شود به‌دلیل استفاده از خوک […]

  اوای شمال/این مرد مسلمان از پیتزافروشی زنجیره‌ای سزار شکایت و درخواست پرداخت غرامت ۱میلیون دلاری کرده است.

  بر اساس گزارش CBS، «محمد بزی» (Mohamad Bazzi)، اهل دیربورن، که در سفارش خود از پیتزافروشی سزار تأکید کرده بود، مسلمان است و درخواست کرده بود در سفارش وی از گوشت حلال استفاده شود به‌دلیل استفاده از خوک در پیتزای سفارش داده‌شده از این اغذیه‌فروشی معروف آمریکایی شکایت کرد.

  طرح دعوی محمد در دادگاهی در شهر «وین‌کانتی» صورت گرفته و در آن محمد مدعی شده که دوبار از این رستوران تقاضای غذا کرده و هر دوبار با این مشکل مواجه شده است.

  طبق قوانین ایالت میشیگان رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌های این ایالت موظف هستند که برای سفارشات مسلمانان از گوشت حلال استفاده کنند.

  «ماجد مغنی» (Majed Moughni)، وکیل محمد به بخش خبری دیترویت گفت: “تسریع در امر شکایت به این دلیل صورت گرفته است که در آستانه ماه مبارک رمضان این مشکل برای سایر شهروندان مسلمان این ایالت رخ ندهد”.

  «مغنی» افزود: “آنها هیچ احترامی برای عقاید مذهبی مردم قائل نیستند”.

  طبق گزارش مطبوعات آزاد دیترویت طرفین دعوا روی رقم ۷۰۰ هزار دلار جریمه به توافق رسیده‌اند و این در حالی است که وکیل محمد پیشتر تقاضای ۱ میلیون دلار غرامت کرده بود.

  برچسب ها :

  نظرات