آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77282
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  با وجود اینکه چند ساعت تا افتتاحیه رسمی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم باقی مانده است هنوز بسیاری از غرفه‌ها و بخش‌های این نمایشگاه تکمیل نشده‌اند.

  اینجا قرار است نمایشگاه بین‌المللی قرآن شود!+ تصاویر

  اوای شمال/مراسم افتتاحیه بیست‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عصر امروز ۸ خردادماه ساعت ۱۸ با حضور سیدرضا صالحی‌امیری وزیر ارشاد و جمعی از فعالان قرآنی کشور در مصلی برگزار می‌شود. با وجود اینکه چند ساعت تا آغاز رسمی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم باقی مانده است اما هنوز غرفه‌های بخش‌های مختلف بلاتکلیف هستند و شب گذشته […]

  اوای شمال/مراسم افتتاحیه بیست‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عصر امروز ۸ خردادماه ساعت ۱۸ با حضور سیدرضا صالحی‌امیری وزیر ارشاد و جمعی از فعالان قرآنی کشور در مصلی برگزار می‌شود.

  با وجود اینکه چند ساعت تا آغاز رسمی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم باقی مانده است اما هنوز غرفه‌های بخش‌های مختلف بلاتکلیف هستند و شب گذشته غرفه‌داران هنوز در حال آوردن وسایل و تجهیزات بودند.

  با وجود تأخیر در برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۶ به ۸ خرداد انتظار می‌رفت مسئولان تدابیری برای آماده‌سازی مصلی به منظور برپایی این نمایشگاه اتخاذ کنند اما متأسفانه تا عصر روز گذشته هیچ کدام از غرفه‌های نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم آماده نبود.

  البته این اتفاق در سال‌های اخیر به یک امر طبیعی تبدیل شده است به طوری که هر سال در روزهای نخست برگزاری نماشگاه شاهد آماده‌سازی دکور و غرفه‌ها هستیم که همواره مورد نارضایتی بازدیدکنندگان از سروصدای تجهیز غرفه‌ها و آماده نبودن آن‌ها برای بازدید بوده است.

  امسال بخش قابل توجهی از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در شبستان مصلی برگزار می‌شود اما امروز صبح نیز همچنان بسیاری از بخش‌ها و غرفه‌ها آماده نبودند و حتی بسیاری از غرفه‌داران از ناهماهنگی‌ها و تحویل دیرهنگام غرفه به آن‌ها گلایه و اذعان داشتند که تا مراسم افتتاحیه نمی‌توانند غرفه‌ها را تکمیل کنند.

  امید است مسئولان نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با تلاش بیشتر در چند ساعت باقی‌مانده در تجهیز و آماده سازی کامل بخش‌ها و غرفه‌های نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اقدام کنند تا امسال افراد از نخستین روز برگزاری با رضایت کامل بتواند از بخش‌های مختلف بازدید به عمل آورند.

  به گزارش فارس، افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم امروز برگزار می‌شود. در این مراسم حامد علیزاده رتبه نخست مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی به تلاوت آیاتی از قرآن می‌پردازد. حجت‌الاسلام محمدرضا حشمتی معاون قرآن و عترت ارشاد و سیدرضا صالحی‌امیری وزیر ارشاد نیز از سخنران‌های این مراسم هستند.

  همچنین رونمایی از ۳ اثر همچون آلبوم ۱۲ قطعه‌ای موسیقیایی تواشیح به نام «نور باران»، مجموعه ۲۰ قطعه انیمیشن‌های قرآنی حمایتی معاونت قرآن و عترت و زندگینامه ایزودتسو قرآن‌پژوه ژاپنی از دیگر بخش‌های مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به شمار می‌رود.

   

  برچسب ها :

  نظرات