آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77227
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  دشمن به‌دنبال ایجاد یأس و پوچی معنویت در ملت ایران اسلامی است

  امام جمعه محمودآباد گفت: دشمن به‌دنبال ایجاد یأس، ناامیدی و پوچی معنویت در بین ملت ایران اسلامی است و رهبری هشدار دادند که تنها راه نجات و ایستادگی در مقابل دشمن با این روحیه بسیجی و ایثارگری است.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: همزمان با برگزاری انتخابات در ایران رئیس جمهور میلیاردر آمریکا برای دوشیدن گاو شیرده عرب‌ها راهی عربستان شد و برای خوش خدمتی وهابی‌ها حرف‌هایی در شأن خود بزند.

  وی افزود: ترامپ مسأله ایران هراسی را در بین عرب‌ها مطرح و بحث ناتوی عربی را برای مهار ایران و پیوند با رژیم صهیونیستی مطرح کرده که قطعاً هرچه عربستان دلارهایش را بابت سلاح و بمب‌ها هزینه کند باید بدانند که در مقابل ایران قدرت ناچیزی هستند.

  موسوی خاطرنشان کرد: تحلیل‌گرهای خود عرب‌ها اذعان کردند که در مقابل ایران قدرت ناچیزی هستند و امروز این ایران به گفته سناتورهایشان قدرت بلامنازعه منطقه است .

  امام جمعه محمودآباد بیان کرد: ایران مقتدر با داشتن فرزندان بسیجی و سپاه و ارتش و با قدرت رهبری عزیر و مردم همیشه در صحنه یکی از کشورهای قدرتمند در سال ۲۰۱۷ میلادی به گفته همگان است.

  این مسؤول درباره دیدار فرماندهان و راویان فتح خرمشهر با مقام معظم رهبری گفت: سخنان حضرت آقا در این جمع با صفای هنرمندان و راویان و فرماندهان و رزمندگان عملیات فتح خرمشهر و نگاه ویژه ایشان به دوران طلایی جنگ و حماسه یاران و فرزندان روح الله که باید به نسل‌های بعدی انتقال یابد.

  وی خاطرنشان کرد: رهبری با انتقاد از اینکه دشمن درون و بیرون به دنبال به فراموشی سپردن این جنگ و جانبازی‌ها و ایثارگری‌هاست و نشانه‌اش حذف آن دوران طلایی از کتاب‌های مدارس و دانشگاه‌ها است.

  موسوی تصریح کرد: باید مراقب بود که دشمن به دنبال ایجاد یأس، ناامیدی و پوچی معنویت است و رهبری هشدار دادند که تنها راه نجات و ایستادگی در مقابل دشمن با این روحیه بسیجی و ایثارگری است.

  امام جمعه محمودآباد درخصوص انتخابات عنوان کرد: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا با مشارکت حدود ۷۰ درصد مردم به پایان رسید و این اتفاق را مهم را می‌توان بزرگ‌ترین دستاورد نظام دانست.

  این مسؤول افزود: این حماسه در حالی خلق شد که چنین مشارکتی در اغلب نظام‌های دموکراتیک بی‌نظیر بوده و کمتر شاهد چنین مشارکت پرشور و رقابتی نزدیک و فراگیر و جذاب بین نامزدها هستیم.

  موسوی تاکید کرد: آنچه بسیار حائز اهمیت است خرسندی رهبری عزیز از این حضور آگاهانه مردم بر سر صندوق‌ها بوده که فرمودند پیروز واقعی این انتخابات ملت فهیم و با درایت ایران اسلامی است و در پیام بسیار مهمی به رئیس جمهور دولت دوازدهم خواستار رفع محدودیت‌ها عزت ایران در جهان  و رفع فساد و پاک دستی در بین دولت مردان شدند.

  امام جمعه محمودآباد درباره پیام آقا به شوراها گفت: به شوراهای اسلامی شهر و روستا که عملاً پارلمان محلی برای رفع مشکلات و گره‌های مدیریت شهری است توصیه می‌کنم که شان مدیران در کشور جزء خدمت و نوکری چیز دیگری نیست.

  این مسؤول ادامه داد: مردم به شما رای نوکری دادند و فکر کردند که شما می‌توانید خدمتگذار خوبی باشید و شما باید صادق و پاسخگو،دست پاک و با نیت پاک به دنبال رفع مشکلات شهر و روستا برآیید.

  موسوی درباره حوادث منطقه اظهار کرد: این روزها در منطقه خاورمیانه جدای از خبرهای خوبی که در موصل می‌شنویم که گام‌های آخر برای پیروزی و آزادسازی موصل برداشته می‌شود متاسفانه حرکت خطرناکی آل‌خلیفه با چراغ سبز آمریکایی‌ها در حال انجام است.

  وی افزود: سرکوب وحشیانه مردم بحرین و یورش به بیت عالم بزرگ بحرین آیت‌الله شیخ عیسی قاسم که این اهانت و بازداشت این رهبر شیعی دل امت اسلامی را جریحه دار کرد.

  موسوی در پایان گفت: آنچه در این میان خودنمایی می‌کند سکوت جهانیان و مخصوصاً کشورهای عربی در مقابل این عمل آل‌خلیفه می‌باشد که این سکوت مساوی با بی‌آبرو کردن مدافعین دروغین حقوق بشر جهانی هست.

  به گزارش آوای شمال در پایان مراسم نماز جمعه نمازگزاران و مردم مومن محمودآبادی برای محکومیت جنایت آل‌خلیفه راهپیمایی اعتراضی را از مصلی موقت تا آستانه امامزاده قاسم(ع) برگزار و با شعارهایی این جنایت را محکوم کردند.

  برچسب ها :

  نظرات