آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 11 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77047
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  تجزیه شدید جسد این زن مانع آن شد تا پزشکی قانونی علت دقیق مرگ وی را مشخص کند.

  جسد تجزیه شده زن جوان در آپارتمانش پیدا شد + تصاویر

  اوای شمال/جسد متلاشی شده ” ماتیس کورنلوز ” زن ۳۳ ساله اهل ” کاردیف ” ولز سرانجام در آپارتمان محل زندگی اش کشف گردید. جسد این زن توسط یکی از کارکنان شورای شهر در تاریخ ۹ مارچ  پیدا شد. این کشف زمانی اتفاق افتاد که بنا به گفته همسایگان این زن، حدود ۸ هفته بوی […]

  اوای شمال/جسد متلاشی شده ” ماتیس کورنلوز ” زن ۳۳ ساله اهل ” کاردیف ” ولز سرانجام در آپارتمان محل زندگی اش کشف گردید. جسد این زن توسط یکی از کارکنان شورای شهر در تاریخ ۹ مارچ  پیدا شد.
  این کشف زمانی اتفاق افتاد که بنا به گفته همسایگان این زن، حدود ۸ هفته بوی بسیار بدی از منزل وی منتشر می شد. تجزیه شدید جسد این زن مانع آن شد تا پزشکی قانونی علت مرگ دقیق وی را مشخص کند. هنوز علت دقیق مرگ این زن که مادر ۴ فرزند بود مشخص نشده است.
  کشف جسد تجزیه شده زن جوان در آپارتمانش + تصاویر
  گفته می شود این زن در سپتامبر سال ۲۰۱۶ به این آپارتمان نقل مکان کرده بود. بنا به گفته ” مارسیا رولی “؛ یکی از همسایگان این زن، ماتیس بسیار تنها بود و از وی و حتی خانواده خودش دوری می کرد. وی گفت که ماتیس را آخرین بار در جولای ۲۰۱۶ دیده است.
  کشف جسد تجزیه شده زن جوان در آپارتمانش + تصاویر
  پلیس تاکنون هیچ سرنخی درباره مرگ مشکوک این زن پیدا نکرده است. بنا به گفته پلیس در حالی که درب ورودی آپارتمان متعلق به این زن شکسته نشده  اما  پنجره حمام نیمه باز بوده است.  پلیس می گوید جسد تجزیه شده این زن نشان می دهد که مرگ وی حدود چند ماه پیش اتفاق افتاده است.
  گفتنی است؛ تحقیقات پلیس در این خصوص همچنان ادامه دارد.
  کشف جسد تجزیه شده زن جوان در آپارتمانش + تصاویر

  برچسب ها :

  نظرات