آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 77011
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  روزنامه البیان امارات از مهاجم عربستانی به عنوان تمام قدرت هجومی تیم العین در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال تهران یاد کرد.

  مهاجم عربستانی، تمامِ قدرت هجومی العین برابر استقلال

  آوای شمال/روزنامه البیان امارات نوشته است: تیم العین آخرین تمرینات آماده‌سازی خود را برای رویارویی با استقلال تهران در دوشنبه شب هفته جاری در ورزشگاه بن‌زاید آماده می‌کند. جایی که باید تیم العین باید با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی برسد تا جایگاه خود را در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تضمین نماید. […]

  آوای شمال/روزنامه البیان امارات نوشته است: تیم العین آخرین تمرینات آماده‌سازی خود را برای رویارویی با استقلال تهران در دوشنبه شب هفته جاری در ورزشگاه بن‌زاید آماده می‌کند. جایی که باید تیم العین باید با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی برسد تا جایگاه خود را در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تضمین نماید. تیم العین در بازی رفت در ورزشگاه آزادی تهران با یک گل شکست خورد و نتیجه ۲ بر صفر باعث صعود خواهد شد.

  روزنامه اماراتی در ادامه این مطلب آورده است: بازیکنان تیم العین آخرین تمرین خود را در ورزشگاه بن زاید زیر نظر زوران مامیچ، سرمربی کروات انجام می‌دهند تا از نظر فنی، جسمانی و روحی مهیای بازی با استقلال تهران شوند. انتظار می‌رود در این تمرین روی برنامه‌های تاکتیکی و ترمیم اشتباهات بازی رفت کار شود. در بازی برگشت شاهد حضور ناصر الشمرانی خواهیم بود که بازی رفت را از دست داد. او یکی از رهبران اصلی تیم العین و تمام قدرت هجومی بازی برابر استقلال تهران است.

  البیان در خاتمه از سفر امروز (شنبه) کاروان تیم استقلال تهران به امارات و تمرین فردای آبی‌پوشان در ورزشگاه بن زاید به عنوان محل بازی طبق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد.

  بازی رفت تیم‌های استقلال تهران و العین امارات دوشنبه گذشته در ورزشگاه آزادی با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان علیرضا منصوریان پایان یافت. بازی برگشت هم ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه دوشنبه هفته جاری برگزار و تیم برنده راهی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :

  نظرات