آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76994
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  رئیس سازمان اداری و استخدامی با اشاره به اینکه هر پرداختی به کارمندان در ادارات بدون فیش امکان‌پذیر نیست، گفت: لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشور تا ماه آینده به مجلس می‌رود.

  لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات تا ماه آینده به مجلس می‌رود/ هیچ پرداختی در دستگاه‌ها بدون فیش نیست

  اوای شمال/در مورد زمان ارائه لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری اظهار داشت: اصلاحات مورد نیاز روی این قانون در دولت انجام شده و تا یک ماه آینده برای بررسی و تصویب در قالب لایحه به مجلس ارائه خواهد شد. رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در مورد سرفصل‌های تغییر قانون مدیریت خدمات کشوری […]

  اوای شمال/در مورد زمان ارائه لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری اظهار داشت: اصلاحات مورد نیاز روی این قانون در دولت انجام شده و تا یک ماه آینده برای بررسی و تصویب در قالب لایحه به مجلس ارائه خواهد شد.

  رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در مورد سرفصل‌های تغییر قانون مدیریت خدمات کشوری گفت: پس از آنکه در هیات دولت تصویب شد، جزئیات تغییر آن را اعلام خواهیم کرد.

  وی در پاسخ به این سوال که برای تکرار نشدن مشکل حقوق نجومی، اقدامی در قانون مدیریت خدمات صورت گرفته است، بیان داشت: این موضوع ارتباطی به این قانون ندارد و مسئولان وزارت اقتصاد و ذی حسابان باید بر حقوق‌ها نظارت کنند. هیچ پرداختی در سیستم اداری دولت بدون فیش امکان‌پذیر نیست و برای پاداش نیز چنین مصداقی صادق است.

  انصاری تاکید کرد:‌ اینکه فکر کینم در هر ماه چنین مباحثی درج می‌شود، این گونه نیست. مثلا یک معلم که اوراق امتحانی را در فصل امتحانات تصحیح می‌کند، پولش را جداگانه در فیش دریافت خواهد کرد.

  رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با بیان ایکه پرداختی‌های غیر مستمر شامل محدودیت‌های قانون مدیریت خدمات کشوری نیست، بیان کرد: پرداختی حقوق و فوق العاده‌های مستمر باید طبق قانون پرداخت شود، اما غیر مستمر این گونه نخواهد بود.

   

  برچسب ها :

  نظرات