آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76930
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رئیس جمهور آمریکا در دیدار با سران اتحادیه اروپا در بروکسل انتقاد شدیدی به سیاست‌های تجاری آلمان وارد کرد.

  ترامپ: آلمانی‌ها بد هستند، خیلی بد!

  آوای شمال/”دونالد ترامپ”، رئیس جمهور آمریکا در دیدار خود با سران اتحادیه اروپا در بروکسل به شدت به مسئله مازاد تجاری آلمان انتقاد وارد کرده و این طور گفت که ” آلمانی ها بد هست و خیلی بد.” ترامپ در ادامه توضیحات خود این طور گفت که شما به میلیون ها اتومبیلی که به آمریکا […]

  آوای شمال/”دونالد ترامپ”، رئیس جمهور آمریکا در دیدار خود با سران اتحادیه اروپا در بروکسل به شدت به مسئله مازاد تجاری آلمان انتقاد وارد کرده و این طور گفت که ” آلمانی ها بد هست و خیلی بد.”

  ترامپ در ادامه توضیحات خود این طور گفت که شما به میلیون ها اتومبیلی که به آمریکا فروخته می شود نگاه کنید. وحشتناک است. ما این روند را متوقف خواهیم کرد.

  به نوشته اشپیگل، در این نشست، “یان کلود یونکر”، رئیس کمیسیون اروپایی در کنار آلمان قرار گرفته و انتقادات ترامپ را رد کرد. وی در این باره گفت که تجارت آزاد به نفع همه است.

  ترامپ در این نشست دیدارهای جداگانه ای با رئیس شورای اروپایی و رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا داشت.

  به گزارش روزنامه “زوددویچه سایتونگ” طرف اروپایی در مجموع در این باره حیرت زده بود که آمریکایی ها چه اطلاعات کمی از سیاست تجاری دارند. برای مهمانان آمریکایی مشخص نبود که کشورهای اتحادیه اروپا قراردادهای تجاری را تنها به صورت مشترک منعقد می کنند.

  به نوشته روزنامه زوددویچه ساتونگ، مشاور اقتصادی ترامپ در گفتگویی اظهار داشته است که بین آلمان و آمریکا تعرفه های گمرکی متفاوتی نسبت به کشورهای آمریکا و بلژیک وجود دارد.

  ترامپ همچنین این انتقاد را به آلمان دارد که سال هاست میزان صادرات آن بسیار بیشتر از واردات است.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :

  نظرات