آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76910
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  با توجه به کاهش ارزش دلار و بازارهای بورس آسیا و دوری سرمایه گذاران از دارایی‌های پرریسک در اثر کاهش قیمت نفت، قیمت طلا در بازارهای جهانی بالاترین قیمت در یک هفته گذشته را ثبت کرد و به 1266.23 دلار رسید.

  بهای طلا ۱۰٫۵ دلار بالا رفت

  آوای شمال/با کاهش ارزش دلار و بازارهای بورس آسیا و دوری سرمایه گذاران از دارایی‌های پرریسک در اثر کاهش قیمت نفت، قیمت طلا در بازارهای جهانی بالاترین قیمت در یک هفته گذشته را ثبت کرد. قیمت نفت در معاملات امروز اندکی افزایش یافت اما همچنان در نزدیکی قیمتی است که به علت ناامیدی سرمایه گذاران […]

  آوای شمال/با کاهش ارزش دلار و بازارهای بورس آسیا و دوری سرمایه گذاران از دارایی‌های پرریسک در اثر کاهش قیمت نفت، قیمت طلا در بازارهای جهانی بالاترین قیمت در یک هفته گذشته را ثبت کرد.

  قیمت نفت در معاملات امروز اندکی افزایش یافت اما همچنان در نزدیکی قیمتی است که به علت ناامیدی سرمایه گذاران از کاهش بیشتر تولید اوپک پایین آمده بود.

  هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۱۰٫۵۶ دلار افزایش ۱۲۶۶٫۲۳ دلار فروخته شد. تاکنون قیمت طلا طی هفته جاری ۰٫۶ درصد افزایش ارزش داشته است.

  بریان لی، مدیرعامل مرکز گلدسیلور سنگاپور گفت: «طلا در دو جلسه کاری گذشته بین ۱۲۴۵ تا ۱۲۶۵ دلار در نوسان بوده است. سرمایه گذاران به دنبال سرنخ‌هایی در مورد افزایش نرخ بهره بانکی آمریکا از سوی فدرال رزرو و همچنین سرنخ‌هایی در مورد انتخابات در انگلیس هستند.»

  «مردم هنوز در انتظار هستند تا ببینند که آیا مسیر واضحی برای حرکت طلا وجود دارد. تا آن زمان طلا به حرکت در حاشیه ادامه می دهد.»

  در زمان بی ثباتی های سیاسی و مالی، طلا به عنوان منبع امن و جایگزین سرمایه گذاری استفاده می شود.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها :

  نظرات