آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76886
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر لزوم ابطال سند خلاف عرف و شرع 2030 گفت: دولت در مقابل تحریم‌ها باید به توان داخلی کشور تکیه کند.

  لزوم ابطال سند خلاف عرف و شرع ۲۰۳۰/ دولت در مقابل تحریم‌ها به توان داخلی تکیه کند

  آوای شمال/آیت‌الله شیخ مصطفی علما در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه با تاکید بر اینکه امام راحل فرمودند آمریکا برای نابودی ما نقشه می‌کشد. وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد انتخابات، ادامه داد: دولت باید به وعده‌های خود عمل بکند و ما هیچ راهی در مقابل تحریم‌های مستمر […]

  آوای شمال/آیت‌الله شیخ مصطفی علما در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه با تاکید بر اینکه امام راحل فرمودند آمریکا برای نابودی ما نقشه می‌کشد.

  وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد انتخابات، ادامه داد: دولت باید به وعده‌های خود عمل بکند و ما هیچ راهی در مقابل تحریم‌های مستمر آمریکا نداریم، جز اینکه به توان داخلی تکیه شود.

  نماینده ولی فقه در استان کرمانشاه با اشاره به سند ۲۰۳۰ اشاره که‌ بسیار نامناسب و اجرای آن نادرست است، عنوان کرد: ممکن است چند حرف خوب هم در این سند باشد، اما خلاف اخلاق و شرع است و سند مذکور را مسؤولان فرهنگی طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید جلوی آن‌ را بگیرند و نفوذ همین‌گونه اتفاق می‌افتد که بیگانگان برای ما نقشه بکشند.

  وی با بیان اینکه کلمات جهاد و شهادت طبق این سند از کتب درسی حذف شود و الان سند مذکور موجب حذف درس شهید حسین فهمیده شده است، بیان کرد: نباید این سند به هیچ وجه اجرا شود و شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز با آن برخورد کنند.

  امام جمعه کرمانشاه به هدایای گران‌قیمت دیوانه حجاز (پادشاه عربستان) اشاره کرد و گفت: رئیس‌جمهور آمریکا در روی وزیر امور خارجه عربستان گفت شما مثل گاو هستید باید شما را بدوشیم.

  خطیب جمعه کرمانشاه به خرید چهار میلیارد دلاری خرید اسلحه عربستان از آمریکا نیز اشاره کرد و افزود: نبض عربستان سعودی در آمریکا است و آمریکا نمی‌خواهد منطقه آرام باشد و باید قدر آرامش و امنیت کشورمان را بدانیم.

  نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با یادآوری اینکه آمریکا صدام را دور انداخت، به کشورهای عربی هشدار داد که او را عبرت قرار بدهند.

  وی به ۵ خرداد روز حمایت از خانواده‌های زندانیان اشاره کرد و متذکر شد: ۱۰ خرداد روز جهانی دخانیات است که‌ برای نسل جوان یک بلای خانمان‌سوز است.

  خطیب جمعه کرمانشاه با اشاره به برکات ماه رمضان، این ماه را فرصتی برای بندگی خالص در مقابل پروردگار متعال، لطافت روح و جان و نیز تزکیه نفس توصیف کرد.

  امام جمعه کرمانشاه روزه گرفتن را موجب تقویت حالت نورانی و ملکوتی در انسان عنوان کرد و گفت: همه ما باید قدر این ماه مبارک رمضان را بدانیم و برای توجه به معنویات تلاش کنیم.

  نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه آثار تقوا انسان را پاک نگه می‌دارد، ادامه داد: سبک زندگی انسان مومن بدون تجملات است و از خصوصیات آن‌ها خدمت به فقرا و ضعفا است.

  وی با محکومیت اقدامات حکومت بحرین و حمله به شیخ عیسی قاسم، گفت: دنیا در مقابل این اقدام سکوت کرده است.

  علما با تاکید بر اینکه طبق فرمایش رهبر فرزانه انقلاب در مورد مقوله ایثار و شهادت، از دست اندرکاران برگزاری انتخابات تقدیر کرد.

  این مسؤول خواستار حفظ حرمت ماه مبارک رمضان شد و اظهار داشت: همه ارگان‌ها برای اجرای احکام اسلامی باید برنامه‌ریزی کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات