آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ , Wednesday 22 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76882
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  امام جمعه یزد با بیان اینکه باید از همه‌کسانی که توان و قدرت دارند،در امور کشور استفاده شود، گفت: دولتمردان باید بدون حزبی‌نگری از نیروهای مخلص، دلسوز و کارآمد استفاده کنند.

  دولت آینده کشور را از خمودی خارج کند/ لزوم پرهیز از حزبی‌نگری و سیاست‌بازی

  آوای شمال/آیت‌الله محمدرضا ناصری ظهر امروز در نماز جمعه این شهر اظهار کرد: باید از فیوضات این ماه برای ارتباط جدی با خداوند متعال استفاده کنیم و با جبران نقص‌ها، در جلب رضایت خدای متعال کوشش کنیم. وی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات اخیر در کشور و قدردانی از حضور باشکوه مردم در […]

  آوای شمال/آیت‌الله محمدرضا ناصری ظهر امروز در نماز جمعه این شهر اظهار کرد: باید از فیوضات این ماه برای ارتباط جدی با خداوند متعال استفاده کنیم و با جبران نقص‌ها، در جلب رضایت خدای متعال کوشش کنیم.

  وی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات اخیر در کشور و قدردانی از حضور باشکوه مردم در این عرصه بیان کرد: انتخابات اخیر به نحو شایسته‌ای سامان گرفت و مردم نیز با مشارکت پرشکوه، پایه‌های نظام اسلامی را استحکام بخشیدند و به دنیا اعلام کردند که ملت ایران در برابر کفر و الحاد ایستاده است.

  امام جمعه یزد ضمن تشکر از مقام معظم رهبری و توصیه‌ها و راهنمایی‌های ایشان تصریح کرد: با مدیریت رهبری عظیم‌الشأن انقلاب، توطئه‌های دشمنان خنثی گردید و این انتخابات در کمال امنیت و آرامش برگزار شد.

  ناصری افزود: اگر هشدارهای رهبری و توصیه‌ها و نظارت ایشان در جریان انتخابات نبود، ممکن بود دشمن آنچه را در سر داشت، به انجام برساند.

  امام‌ جمعه یزد خطاب به رئیس‌ جمهور منتخب و دولتمردان خاطرنشان کرد: با تلاش و کوشش جدی‌تر، کشور را از خمودی خارج و به حرکت دربیاورند، مسؤولان از سیاست‌بازی و حزبی‌نگری پرهیز کنند و دغدغه‌ها و مشکلات مردم را در نظر داشته باشند.

  ناصری با بیان اینکه باید از همه‌ کسانی که توان و قدرت دارند، در امور کشور استفاده شود، گفت: رهبری در سخنان خود به مسئله تولید و اشتغال تأکید کرده است و دولتمردان نیز باید بدون حزبی‌نگری از نیروهای مخلص، دلسوز و کارآمد استفاده کنند.

  وی خاطرنشان کرد: باید به وعده‌های داده‌شده عمل شود و برای عزت و پیشرفت ایران برای حل مشکلات مردم ازجمله موضوع اشتغال تلاش شود.

  امام‌ جمعه یزد اظهار امیدواری کرد، دولت آینده پرنشاط‌تر و با نگاه جامع و دقیق عمل کند تا نتیجه بهتری به دنبال داشته باشد.

  وی در ادامه به سفر رئیس‌جمهور آمریکا به عربستان اشاره کرد و گفت: قصد آمریکا و رژیم های آل سعود و صهیونیستی توطئه علیه ایران است، البته ایرانیان در آستانه سفر ترامپ به عربستان، با حضور گسترده در انتخابات مشت محکمی بر دهان آنها زدند.

  ناصری تأکید کرد: ملت ایران ۳۸ سال ایستادگی کرده و تمام توطئه‌های دشمنان را با توکل بر خدا خنثی خواهد نمود.

  امام‌ جمعه یزد در پایان به مسئله فرهنگ پرداخت و گفت: شرافت و عزت انسان بر فرهنگ، دین و اعتقادات او است.

  وی با اشاره به سند ۲۰۳۰ گفت: غربی‌ها به ویژه انگلیسی‌ها برای مسائل فرهنگی ما برنامه دارند اما ما استقلال فرهنگی داریم و فرهنگ ما از اسلام و اهل‌بیت گرفته‌ شده است که باید به آن توجه شود.

  ناصری در پایان تأکید کرد: دولت و مسؤولان آموزش‌ و پرورش باید در این زمینه مراقب باشند.

   

  برچسب ها :

  نظرات