آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76847
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مسئولان باشگاه استقلال با سیاسیت چراغ خاموش در نقل و انتقالات فصل جاری حرکت کردند.

  سیاست “آب نمکی” استقلال در نقل و انتقالات

  آوای شمال/همان طور که می دانیم با توجه به کامل نبودن هیئت مدیره استقلال ،آبی ها هنوز به صورت رسمی وارد نقل و انتقالات سال آینده نشده اند اما این به آن معنی نیست که منصوریان و مدیران برای جذب بازیکنان جدید و تمدید قرارداد بازیکنان فعلی کاری انجام نداده باشند. مسئولان نقل و انتقالات […]

  آوای شمال/همان طور که می دانیم با توجه به کامل نبودن هیئت مدیره استقلال ،آبی ها هنوز به صورت رسمی وارد نقل و انتقالات سال آینده نشده اند اما این به آن معنی نیست که منصوریان و مدیران برای جذب بازیکنان جدید و تمدید قرارداد بازیکنان فعلی کاری انجام نداده باشند.
  مسئولان نقل و انتقالات استقلال به خوبی با اکثر گزینه های مورد نظر منصوریان وارد مذاکره شده اند و تا حدی زیادی بسیاری از آنها به نوعی در آب نمک قرار دارند .مذاکراتی چراغ خاموش که این روز ها استقلالی ها در دستور کار قرار دادند.
  استقلالی ها طبق درخواست منصوریان مذاکره با برخی بازیکنان را انجام و مقدمات حضور آنها را در استقلال فراهم کرده و به توافق هایی نیز رسیده اند.
  حتی شنیده می شود در این میان با توجه به کامل نبودن هیئت مدیره با برخی از بازیکنان قرارداد داخلی هم نوشته شده است تا پس از انتخاب اعضای جدید این قرارداد ها به صورت رسمی امضا شود.
  این طور که از شواهد پیداست استقلالی ها تا به اینجا با ۷،۸ گزینه مورد نظر منصوریان به توافق رسیده اند که البته از میان آنها ۳ یا ۴ نفر جذب می شود چرا که لیست بزرگسالان استقلال برای جذب بازیکن جدید جدا از ۴ جای خالی دیگر جای خالی ندارد.
  به این ترتیب می توان گفت استقلالی ها در نظر دارند از میان بازیکنانی همچون تبریزی ،منتظری ،شهباززاده ،مصلح ،بیت سعید ،جهانبخش ،مهدی شیری ، محمد دانشگر ،نقی زاده و شجاعیان ،۴ بازیکن را برای فصل آتی جذب کنند.
  نا گفته نماند پیش از این شنیده می شد استقلال با تبریزی ،مصلح،بیت سعید و جهانبخش به توافق رسیده و حتی قرارداد داخلی امضا کرده است.
  با این وجود باید منتظر ماند تا دید آیا منصوریان و استقلالی ها با سیاست چراغ خاموش می توانند ضعف های خود را برای فصل هفدهم برطرف کنند یا خیر.
  از طرفی سرور جپاروف نیز اعلام کرده به دلیل مشکل خانوادگی نمی‌تواند به استقلال برگردد به همین دلیل مسئولان باشگاه آبی‌پوش پایتخت هم به او اعلام کرده‌اند که حاضر هستند بر سر قطع همکاری به توافق برسند اما اجازه نمی‌دهند این بازیکن در ایران در هیچ تیمی به غیر از استقلال، بازی کند.
   کاوه رضایی مهاجم آبی ها هم که صحبت‌هایی مبنی بر جدایی او مطرح شده بود، حاضر است قرارداد خود را تمدید کند. البته بهترین گلزن استقلال دو شرط پیش روی مدیران این باشگاه گذاشته است. اول اینکه ۳۰ درصد به مبلغ قراردادش اضافه شود و دوم اینکه در صورت دریافت پیشنهاد خارجی، بدون پرداخت پول رضایتنامه از استقلال جدا شود.بهتر است بدانیم این بازیکن به تازگی پیشنهادی هم از لیگ روسیهف چین و قطر دریافت کرده است که هر کدام از آنها در نظر دارند مبلغی بالاتر از پیشنهاد استقلال پرداخت کنند.
   بهنام برزای، جابر انصاری و امید ابراهیمی مشکلی برای تمدید قرارداد با استقلال ندارند. توافقات اولیه صورت گرفته و قرارداد این بازیکنان پس از دیدار برگشت مقابل العین تمدید خواهد شد.
  همچنین در این میان هدف باشگاه استقلال این است که جپاروف و روزبه چشمی را برای فصل بعد به تیم برگرداند.
   محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع استقلال که به دلیل پارگی رباط صلیبی فصل را از دست داد به طور قطع از این تیم جدا می‌شود.
   سید مجید حسینی،‌ بهنام برزای،‌ جابر انصاری،‌ وریا غفوری،‌ امید نورافکن،‌ پادوانی، رابسون جان‌واریو، یعقوب کریمی و کاوه رضایی بازیکنانی هستند که بعد از بازی برگشت مقابل العین قراردادشان تمام می‌شود.
  امید نورافکن درخواست افزایش مبلغ قرارداد خود را داده اما این بازیکن قرار است قراردادش را با استقلال به مدت ۳ سال دیگر تمدید کند. البته قراردادش با آپشن شرط جدایی همراه خواهد بود.
  همچنین به نظر می رسد افتخاری برای جذب ۲ بازیکن خارجی نامه هایی را به باشگاه های آنها ارسال کرده است.بدون شک ماشاریپوف یکی از این دو بازیکن است که منصوریان خواهان او است.
  از طرفی قرار است استقلالی ها پس از دیدار برگشت با العین به طور رسمی نقل و انتقالات را آغاز و اسامی مورد نظر را اعلام کنند تا به این ترتیب نقل و انتقالات تابستانی منصوریان رنگ و بوی جالبی به خود گیرد و اینکه از میان بازیکنان فعلی کدام یک می ماند و کدام یک از جمع آبی ها جدا می شوند.منصوریان نیز در اظهارات جدید خود از جذب ۲ بازیکن سخن گفته است که با تمام مسائل مطرح شده باید منتظر ماند تا دید منصوریان برای فصل آتی به حضور چند بازیکن جدید در ترکیبش نیاز دارد.

  برچسب ها :

  نظرات