آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76786
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  برای اولین بار، پلیس مسلح در قطارهای سراسر انگلستان مستقر می‌شود

  آوای شمال/در پی افزایش سطح تهدید امنیتی به بالاترین حد در انگلستان، قرار است از امروز افسران مسلح پلیس در قطارهای سرتاسر این کشور مستقر شوند. به نوشته روزنامه «میرور»، این برای اولین بار در تاریخ انگلستان است که پلیس مسلح در قطارهای این کشور مستقر می‌شوند. هدف از این اقدام، جلوگیری از حملات تروریستی […]

  آوای شمال/در پی افزایش سطح تهدید امنیتی به بالاترین حد در انگلستان، قرار است از امروز افسران مسلح پلیس در قطارهای سرتاسر این کشور مستقر شوند.

  به نوشته روزنامه «میرور»، این برای اولین بار در تاریخ انگلستان است که پلیس مسلح در قطارهای این کشور مستقر می‌شوند. هدف از این اقدام، جلوگیری از حملات تروریستی احتمالی و جست‌وجو برای یافتن همدستان عامل بمبگذاری این هفته در شهر منچستر است.

  «پائول کروتر» سرپاسبان پلیس حمل و نقل بریتانیا در این باره گفت: «از زمان حوادث ویرانگر دوشنبه شب، حضور افسران ما در سرتاسر کشور به میزان چشمگیری افزایش یافته است.»

  وی افزود: «با حضور افسران مسلح در قطارها، اطمینان کسب می‌کنیم که تا حد توانمان امنیت را قطارها افزایش داده‌ایم.»

  دوشنبه شب فردی لیبیایی‌الاصل به نام «سلمان عبیدی»، یک بمب دست ساز را در کنسرتی در شهر منچستر منفجر کرد.

  در پی این حمله تروریستی که دستکم ۲۲ کشته و ده‌ها زخمی بر جای گذاشت، سطح هشدار امنیتی در انگلستان به بالاترین سطح ارتقا یافت و اعلام شد که احتمالا حمله تازه‌ای «قریب الوقوع» است.

  هرچند از دسامبر سال گذشته نیروهای پلیس در متروی لندن گشت‌زنی می‌کردند، اما این برای اولین بار است که حضور نیروهای انتظامی مسلح، به کل کشور گسترش می‌یابد.

   

  برچسب ها :

  نظرات