آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76666
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری پیشنهاد داد با دعوت از نامزدهای ریاست جمهوری دوره دوازدهم شرایطی فراهم شود تا با جمع بندی اندیشه‌ها و نظریات، پیشنهادهاى عملیاتى ارائه و تقدیم دولت شود.

  نامه میرسلیم به روحانی

  آوای شمال/سید مصطفی میرسلیم کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در نامه‌ای به حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب پیشنهاد داد با دعوت از نامزدهای ریاست جمهوری دوره دوازدهم که علاقه مند و معتقد به همکارى هستند، شرایطی فراهم شود تا با جمع بندی اندیشه‌ها و نظریات، پیشنهادهاى عملیاتى ارائه و جمع بندی و تقدیم دولت شود. متن […]

  آوای شمال/سید مصطفی میرسلیم کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در نامه‌ای به حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب پیشنهاد داد با دعوت از نامزدهای ریاست جمهوری دوره دوازدهم که علاقه مند و معتقد به همکارى هستند، شرایطی فراهم شود تا با جمع بندی اندیشه‌ها و نظریات، پیشنهادهاى عملیاتى ارائه و جمع بندی و تقدیم دولت شود.

  متن نامه میرسلیم به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  جناب آقاى دکتر حسن روحانی
  رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

  با سلام

  ضمن عرض تبریک مجدد انتخاب آن جناب به ریاست جمهوری اسلامی ایران، صمیمانه آرزو می نمایم که در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی و برقراری عدالت و محو فساد توفیق الهی نصیبتان گردد و آرامش و رفاه مردم با بهبود شرایط اقتصادی و رفع تبعیض وحل معضل اشتغال در دولت دوازدهم افزایش یابد.

  پیشاپیش رای هیئت وزیران جدید آن جناب در دولت دوازدهم نیز از درگاه ایزد منان آرزوی موفقیت روزافزون در جهت تحقق اهداف و برنامه های نظام جمهوری اسلامی می نمایم.

  نظر به این که تاکنون تحت تأثیر برخی سوء تدبیرها و فرصت سوزی ها در داخل و اقدامات خصمانه استکبار و دشمنان از خارج، برآیند عملکرد کشور به نحوی بوده است که فاصله زیادی از نظر توسعه و پیشرفت با اهداف سند چشم انداز و در مقایسه با رقبای منطقه ای بوجود آمده است، تدوین و تحقق” برنامه توسعه شتابان جمهوری اسلامی ایران” در دولت دوازدهم ضرورت اجتناب ناپذیر دارد که لازمه آن تعامل خوب با دنیا برای جذب سرمایه و فناوری های پیشرفته و رقابتی از یکسو و بویژه بکارگیری همه جانبه امکانات کشور و استفاده مؤثر از نیروی انسانی توانمند و سرمایه‌هاى داخلى از سوی دیگر است.

  به همین منظور و با عنایت به دعوت اخیر جناب عالی برای همکاری پیشنهاد می‌نمایم که به عنوان یکی از کانونهای تفکر ریاست جمهورى، با دعوت از نامزدهای ریاست جمهوری دوره دوازدهم که علاقه‌مند و معتقد به این همکارى اند و تشکیل جلسات مداوم و مؤثر، شرایطی فراهم گردد تا با جمع بندی اندیشه ها و نظریات ایشان که خود متکی به جمع زیادی از نخبگان کشور است، بدور از فضای رقابت و در جوی صمیمی و دوستانه و خدمت گرایانه، پیشنهادهاى عملیاتى ارائه و جمع بندی و تقدیم دولت گردد.

  قطعاٌ پیشرفت و موفقیت دولت‌ها در ایران بویژه دولت دوازدهم، آرزوی همه دوستداران انقلاب و کشور است.

  ضمن آرزوی توفیق برای جناب عالی و همکاران محترم در خدمت به مردم ، آمادگی خود را مانند گذشته براى هر گونه همکاری و همفکری با هدف چاره جویى مشکلات کشور اعلام می نمایم.

  سید مصطفی میرسلیم

  سوم خرداد

  برچسب ها :

  نظرات