آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76558
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  برادرم فقط قصد داشت شیشه خودروی زانتیای مقتول را بشکند که البته این کار را انجام داد، مدتی قبل نیز مقتول شیشه خودروی بنز برادرم را شکسته بود، آن روز ابتدا مقتول همراه با دو تن از بستگانش...

  تازه‌ترین جزئیات از درگیری خونبار در یوسف‌آباد

  آوای شمال، ساعت ۱۴:۳۰ بیستم اردیبشهت ماه سال جاری خبر قتل مرد میانسالی که پس از جراحت در یک نزاع دسته‌جمعی به بیمارستان شریعتی منتقل شده بود، از سوی مأموران کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد که دقایقی بعد سجاد منافی آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به‌همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در بیمارستان […]

  آوای شمال،

  ساعت ۱۴:۳۰ بیستم اردیبشهت ماه سال جاری خبر قتل مرد میانسالی که پس از جراحت در یک نزاع دسته‌جمعی به بیمارستان شریعتی منتقل شده بود، از سوی مأموران کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد که دقایقی بعد سجاد منافی آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به‌همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در بیمارستان حاضر شدند.

  با حضور بازپرس در بیمارستان و طی بررسی اولیه مشخص شد مقتول مرد پنجاه و یک ساله‌ای است که بر اثر اصابت ضربه قمه در یک درگیری دسته‌جمعی در منطقه یوسف‌آباد دچار جراحت شده و پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات جان باخته است.

  بعد از حضور بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل درگیری و ادامه تحقیقات مشخص شد درگیری بین دو گروه سه‌نفره به وقوع پیوسته است، سه متهم این پرونده (دو برادر و یک برادرزاده) بودند و با مقتول و دو همراه وی درگیر شده‌اند، دو برادر در طبقه اول و همکف ساختمان مسکونی سکونت داشته‌اند و با تماس آنها، برادرزاده‌شان نیز در محل درگیری حاضر شده بود.

  بررسی‌ها نشان داد یکی از این برادرها در پارکینگ اتاقی درست کرده و در آنجا سکونت داشت، برادرها یکی از واحدهای ساختمان را به مقتول فروخته بودند و مقتول از آنها به‌دلیل تصرف فضای مشاع ساختمان شکایت کرده بود، زمانی که شکایت دست دو برادر رسیده بود، یکی از آنها، با قمه، مقتول و دو نفر همراهش را زده و پس از درگیری همراه با برادرش از محل گریخته بود.

  در این درگیری خودروی زانتیای مقتول در پارکینگ تخریب شده و دو همراه مقتول نیز با قمه مجروح شده بودند، همچنین پس از نزاع، برادرزاده به منزل پدربزرگ و مادربزرگش در طبقه اول ساختمان محل درگیری رفته بود که توسط پلیس بازداشت شد.

  همزمان با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی و آغاز تحقیقات برای بازداشت دو برادر فراری، یکی از آنها روز گذشته خودش را به پلیس معرفی کرد و پیش از ظهر امروز به شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

  وی در اظهاراتش درباره جزئیات درگیری و قتل به بازپرس پرونده گفت: من از چند ماه قبل با برادرم اختلاف داشتم، روزی که این اتفاق افتاد برادرم فقط قصد داشت شیشه خودروی زانتیای مقتول را بشکند که البته این کار را انجام داد، مدتی قبل نیز مقتول شیشه خودروی بنز برادرم را شکسته بود، آن روز ابتدا مقتول همراه با دو تن از بستگانش با برادرم درگیر شد، ابتدای درگیری از انتهای پارکینگ شروع و در ادامه به وسط حیاط کشیده شد، در یک لحظه که دست برادرم قمه و پشت دیوار تکیه داده بود مقتول به‌سمت برادرم حمله‌ور شد و قمه‌ای که در دستان برادرم بود، به بدن مقتول فرورفت.

  وی ادامه داد: من اهل خلاف نیستم، بعد از این حادثه بسیار ترسیده بودم و همراه با زن و بچه‌ام به ویلایی رفتیم که در شمال داشتم اما طاقت نیاوردم و سرانجام خود را معرفی کردم.

  پس از اظهارات متهم، وی با دستور سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات