آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76556
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  علت مرگ زن جوانی که به دلیل مسمومیت به بیمارستان منتقل شده بود، در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

  آثار خفگی علت مرگ زن جوان را مبهم کرد

  آوای شمال، چند روز قبل خبر مرگ مشکوک زن جوانی از سوی مسئولان بیمارستان مهدیه به مأموران کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم اعلام شد. دقایقی بعد از اعلام خبر، مأموران کلانتری برای بررسی ماجرا در بیمارستان حاضر شدند، تحقیقات اولیه نشان داد متوفی زن بیست و هشت ساله‌ای است که دقایقی قبل از مرگ به دلیل مسمومیت […]

  آوای شمال، چند روز قبل خبر مرگ مشکوک زن جوانی از سوی مسئولان بیمارستان مهدیه به مأموران کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم اعلام شد.

  دقایقی بعد از اعلام خبر، مأموران کلانتری برای بررسی ماجرا در بیمارستان حاضر شدند، تحقیقات اولیه نشان داد متوفی زن بیست و هشت ساله‌ای است که دقایقی قبل از مرگ به دلیل مسمومیت به بیمارستان منتقل شده است.

  شواهد حاکی از آن بود که شوهر این زن نیز دچار مسمومیت و در بیمارستان بستری شده است.

  با اعلام مراتب این اتفاق به بازپرس کشیک قتل پایتخت، قاضی ایلخانی؛ بازپرس امور جنایی تهران دستور انتقال جسد زن جوان به پزشکی قانونی برای تعیین علت دقیق مرگ و تحقیقات بیشتر در رابطه با این پرونده را صادر کرد.

  مادر متوفی که در بیمارستان حضور داشت در اظهاراتش به مأموران گفت: به منزل دختر و دامادم در سرآسیاب رفتم و متوجه شدم که مسموم شده‌اند به همین دلیل سریعاً آنها را به بیمارستان بردم اما دخترم جان خودش را از دست داد.

  در ادامه تحقیقات، مأموران سراغ همسر متوفی رفتند که وی در اظهاراتش به آنها گفت: پنج سال قبل با همسرم ازدواج کردیم و صاحب دو پسر یک و چهارساله هستم،‌ شب قبل از حادثه بیرون از منزل غذا خوردیم و مسموم شدیم که مادر زنم ما را به بیمارستان برد.

  این اظهارات در حالی مطرح شد که پزشکی قانونی در بررسی اولیه جسد متوفی، مرگ زن جوان بر اثر خفگی (انسداد شریان تنفسی) را محتمل دانست، با این وجود قاضی ایلخانی؛ بازپرس پرونده از کارشناسان پزشکی قانونی خواست تا علت دقیق مرگ زن جوان را شناسایی و اعلام کنند و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

  برچسب ها :

  نظرات