آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 11 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76553
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۴
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  رییس انجمن صنایع سلولزی ایران گفت: با وجود تایید کمیته ماده یک با درخواست افزایش تعرفه واردات کاغذ اما، این درخواست در هیات دولت مورد اقبال و پذیرش قرار نگرفت.

  درخواست افزایش تعرفه کاغذ رد شد

  آوای شمال، ابوالفضل روغنی گلپایگانی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره آخرین جزییات درخواست افزایش تعرفه واردات کاغذ اظهار داشت: این نامه سال گذشته با درخواست تولید کنندگان از سوی وزیر صنعت ، معدن و تجارت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر روی کاغذ های بسته بندی و و طرح […]

  آوای شمال، ابوالفضل روغنی گلپایگانی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره آخرین جزییات درخواست افزایش تعرفه واردات کاغذ اظهار داشت: این نامه سال گذشته با درخواست تولید کنندگان از سوی وزیر صنعت ، معدن و تجارت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر روی کاغذ های بسته بندی و و طرح روزنامه به معاون اول رییس جمهوری در حالی ارایه شد که این درخواست در نهایت با در بسته مواجه شد؛ البته در اسفند ماه هر سال این درخواست افزایش تعرفه داده می شود.
  رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه این تعرفه برای کاغذ بسته بندی تا سقف ۱۰درصد و برای کاغذ تحریر و کاغذ روزنامه تا ۱۵درصد بود ،تصریح کرد: بعد از تایید کمیته ماده یک، این درخواست باید به هیات دولت برود که مورد اقبال و پذیرش آنان قرار نگرفت.
  رییس انجمن صنایع سلولزی ایران اظهارداشت: در حمایت از تولید کنندگان باید این افزایش تعرفه صورت گیرد اما کمبود تولید داخل بهانه ای شده تا متولیان نسبت به افزایش تعرفه واردات کوتاهی کنند.
  بر اساس این گزارش، احتمال افزایش تعرفه وارادت کاغذ در کنار انتظار برای افزایش نرخ آخال به عنوان ماده اولیه کاغذ در هفته های اخیر به افزایش تقاضا در گروه کاغذ و مقوا در بورس انجامیده است.

  برچسب ها :

  نظرات