آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76546
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  مدیرعامل هلدینگ بانک، بیمه و سهام صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز واگذاری بیمه آتش سوزی به بازنشستگان کشوری سهامدار بیمه ملت خبر داد.

  صدور بیمه‌نامه آتش سوزی بازنشستگان آغاز شد

  آوای شمال، محمود طهماسبی گفت: از آنجایی که در زمان واگذاری سهام بیمه ملت به ۱۳۰ هزار بازنشسته کشوری، اعلام شده بود که بیمه نامه آتش سوزی نیز از سوی بیمه ملت به این افراد هدیه داده می شود، امکان صدور این نوع بیمه نامه هم اکنون فراهم شده است. طهماسبی در ادامه تصریح کرد: […]

  آوای شمال،

  محمود طهماسبی گفت: از آنجایی که در زمان واگذاری سهام بیمه ملت به ۱۳۰ هزار بازنشسته کشوری، اعلام شده بود که بیمه نامه آتش سوزی نیز از سوی بیمه ملت به این افراد هدیه داده می شود، امکان صدور این نوع بیمه نامه هم اکنون فراهم شده است.

  طهماسبی در ادامه تصریح کرد: بازنشستگان کشوری سهامدار بیمه ملت، می توانند با مراجعه به سایت بیمه ملت به نشانی اینترنتی www.melat.ir و ثبت کد ملی و تاریخ تولد در بخش «صدور بیمه آتش سوزی ویژه بازنشستگان کشوری» نسبت به تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.

  وی تاکید کرد: پس از تکمیل این اطلاعات، لیست نزدیک ترین شعب نمایندگی بیمه ملت به محل اقامت بازنشستگان در سایت اعلام می شود و آن ها می توانند با مراجعه به نمایندگی های اعلام شده، بیمه نامه آتش سوزی خود را به صورت رایگان دریافت کنند.

  طهماسبی یادآور شد: این بیمه نامه تنها برای بازنشستگانی که پیش از این سهام بیمه ملت را خریداری کردند صادر می شود. لازم است این دسته از افراد بازنشسته، حتماً برگه سهامداری بیمه ملت خود را که از سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir چاپ گرفته شده، همراه داشته باشند.

  مدیرعامل هلدینگ بانک، بیمه و سهام صندوق بازنشستگی کشوری همچنین با اشاره به کسر از حقوق بازنشستگان سهامدار بیمه ملت، گفت: قرار شده کسر مبلغ ۲۰ هزار تومان از حقوق ۱۳۰ هزار بازنشسته کشوری، برای خرید سهام بیمه ملت، به جای فروردین از تیرماه امسال اجرایی شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات