آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76545
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  یک شرکت خودروسازی سنگاپوری از اولین خودروی امنیتی جهان که یک پهپاد آن را همراهی می‌کند، رونمایی کرد.

  اولین خودروی امنیتی جهان همراه با محافظ پهپادی

  آوای شمال، یک شرکت خودروسازی سنگاپوری از اولین خودروی امنیتی جهان که یک پهپاد آن را همراهی می‌کند، رونمایی کرد. این شرکت سنگاپوری که عنوان اولین‌ تولید‌کننده خودرو خودران امنیتی را به خود داده است، توانسته با همراه کردن یک پهپاد در کنار خودرو، امنیت آن را چندین برابر افزایش دهد. این خودرو که O-R3 […]

  آوای شمال،

  یک شرکت خودروسازی سنگاپوری از اولین خودروی امنیتی جهان که یک پهپاد آن را همراهی می‌کند، رونمایی کرد.

  این شرکت سنگاپوری که عنوان اولین‌ تولید‌کننده خودرو خودران امنیتی را به خود داده است، توانسته با همراه کردن یک پهپاد در کنار خودرو، امنیت آن را چندین برابر افزایش دهد.

  این خودرو که O-R3 نام دارد، می‌تواند موانع را شناسایی و مسیر آنها را ردیابی کند؛ سامانه امنیتی این خودرو خودران با استفاده از الگوریتم‌های یادگیرنده و یادگیری ماشین فعال است؛ بدین صورت که قابلیت تشخیص پویا را دارد، می‌تواند موانع را تشخیص دهد، از برخورد با آنها جلوگیری کند و امنیت همه‌جانبه را افزایش دهد.

  این پهپاد همراه، قابلیت شناسایی موانع مشکوک را تا شعاع ۱۰۰ متری دارد؛ به گفته مدیر این شرکت هدف از تولید چنین خودرویی به همراه پهپاد حذف نیروی انسانی یا حداقل کاهش پرسنل برای مراقبت‌های بیشتر از این نوع خودروهای خودران است.

  پهپاد همراه این خودرو علاوه بر تمام ویژگی‌هایی که دارد، قادر است در صورت تمام شدن شارژ آن به ایستگاه‌های شارژ برگردد و مسیر تعیین شده را به صورت کامل به پایان برساند.

  کشور سنگاپور که در تولید خودروهای خودران زبده است، از این محصول جدید در نمایشگاه فناوری این کشور رونمایی کرده و قرار است به زودی آن را به مرحله تولید عمده برسد.

   

  برچسب ها :

  نظرات