آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76539
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نایب‌رئیس هیأت‌‌ کشتی استان قم از آغاز فعالیت مربیان کشتی بانوان به منظور جذب استعدادها و حرکت در مسیر رشد و توسعه این رشته ورزشی در قم خبر داد.

  کشتی قم صاحب مربی بانوان شد

  آوای شمال، احمد رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: رشته کشتی برای نخستین‌بار در ورزش استان قم صاحب مربی در بخش بانوان شد تا این رشته ورزشی که برای ورزش قم افتخارات زیادی کسب کرده در بخش بانوان نیز مراحل پیشرفت فعالیت خود را جدی‌تر پیگیری کند. وی ادامه داد: […]

  آوای شمال،

  احمد رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: رشته کشتی برای نخستین‌بار در ورزش استان قم صاحب مربی در بخش بانوان شد تا این رشته ورزشی که برای ورزش قم افتخارات زیادی کسب کرده در بخش بانوان نیز مراحل پیشرفت فعالیت خود را جدی‌تر پیگیری کند.

  وی ادامه داد: رشته کشتی در بخش بانوان متناسب با آداب، فرهنگ و موقعیت مذهبی قم فعالیت خواهد کرد، ضمن اینکه پرداختن به این رشته و فعالیت بانوان در آن، با آنچه که در کشتی مردان شاهد هستیم تفاوت دارد و یقینا علاقمندان بسیار زیادی جذب این رشته خواهند شد.

  نایب‌رئیس هیأت‌‌ تنیس استان قم با بیان اینکه برای نخستین‌بار قم صاحب مربی کشتی در بخش بانوان شده است، اضافه کرد: به همین منظور تعدادی از مربیان علاقمند به فعالیت در توسعه کشتی بانوان در یکی از دوره‌های آموزشی این رشته شرکت کرده و موفق به کسب مدرک شدند.

  وی ابراز کرد: دوره مربیگری کشتی کلاسیک بانوان به مدت چهار روز زیر نظر مربی اهل کشور اوکراین به میزبانی خانه کشتی اصفهان برگزار شد و تعداد سه نفر از مربیان کشتی بانوان قم نیز در این دوره حضور یافته و برای نخستین‌بار قم را صاحب مربی کشتی در بخش بانوان کردند.

  رضایی خاطرنشان کرد: کارگاه آموزش مربیگری کشتی کلاسیک بانوان به مدت چهار روز در اصفهان برگزار شد و مریم جعفری، فائزه آریامهر و پریسا حیدری بانوانی بودند که به نمایندگی از هیأت‌‌ کشتی استان قم در  این کارگاه حضور یافتند و زیر نظر آنا واسیلنکو مدرس اوکراینی به مدت چهار روز با اجرای فنون پایه کشتی آزاد آشنا شدند.

  وی در پایان به وضعیت تیم‌ها و کشتی‌گیران قم در مسابقات سال جاری اشاره و اظهار کرد: تیم کشتی فرنگی شهدای مدافع حرم قم در مسابقات لیگ کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور حضور دارد و محمدجواد رضایی نیز توانسته برای کشتی قم سهمیه رقابت‌های ۲۰۱۷ قهرمانی جوانان آسیا را کسب کند.

   

  برچسب ها :

  نظرات