آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 11 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76505
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد در پیام تقدیر حضور کم نظیر مردم در انتخابات:

  حضور حماسی مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت موجب یأس و نگرانی دشمن شد/ رئیس جمهور و شوراهای منتخب به وعده های خود جامه عمل بپوشانند

  امام جمعه محمودآباد در پیام تقدیر حضور کم نظیر مردم در انتخابات گفت: حضور حماسی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت موجب یأس و نگرانی دشمن شد و اینک زمان عمل به وعده های انتخاباتی رئیس جمهور و شوراهای منتخب است.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داود موسوی امام  شهرستان محمودآباد طی بیانیه ای از حضور آحاد مردم ولایت مدار محمودآباد در حماسه سیاسی بیست و نهم اردیبهشت تشکر و قدردانی کرد.

  بسم الله الرحمن الرحیم

  إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ  حتیٰ یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم

  منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق

  حمد و سپاس بی پایان خدایی را که نعمت حضور مردم در همه عرصه ها برای ایران و ایرانی میسر گردانید.
  حضور بی بدیل شما امت وفادار و ولایتمدار به امام و رهبری و آرمانهای شهداء در روز بیست و نهم اردیبهشت، روز جشن انتخابات که حضور حداکثری را رقم زد موجب عزت و سربلندی هرچه بیشتر نظام جمهوری اسلامی و نگرانی جبهه کفر و استکبار را در پی داشته است. لذا بر خود لازم می دانم از حضور کم نظیر آحاد جامعه و از تمامی نامزدها و هواداران که در گرمی تنور انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، نقش اساسی داشته اند و باعث رضایت مقام معظم رهبری مدظله و مطمئناً خشنودی حضرت ولی عصر (عج) گردید تشکر و قدردانی بعمل آورم.

  به حجت الاسلام دکتر حسن روحانی که توفیق دوباره خدمت به مردم فهیم ایران را پیدا نموده اند همراه با عمل به توصیه ها و فرامین مقام معظم رهبری مدظله، که همان ارتقای عزت ایران اسلامی در جهان و رفع محدودیت ها و محرومیت ها و مبارزه با فساد و تبعیض و تحقق اهداف چشم انداز ۱۴۰۴ می باشد تبریک عرض می نمایم.

  به منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان محمودآباد نیز تبریک عرض نموده و توصیه می کنم که اکنون توفیق خدمتگذاری به مردم شریف و ولایی شهرستان محمودآباد را پیدا نمودید با عزمی راسخ و همتی بلند در جهت پیشبرد اهداف و  آرمانهای انقلاب اسلامی گام برداشته و آنچه که در ایام تبلیغات وعده دادید با همکاری و همدلی همه مسئولین و مردم به آن جامه عمل بپوشانید.

  ضمناً از همه ی مسئولین، عوامل و هیئت اجرایی، نظارتی، بازرسین، نیروهای امنیتی و انتظامی، خبرنگاران و مراجع اطلاع رسانی و سایر دست اندرکاران در اجرای هرچه بهتر و باشکوهتر انتخابات قدردانی می نمایم.

  والسلام علی من التبع الهدی
  سید داوود موسوی
  امام جمعه محمودآباد

  برچسب ها :

  نظرات