آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76501
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  وزیر سابق آموزش و پرورش:

  انتخابات ۲۹ اردیبهشت نماد همبستگی ملی بود/ تمامی سلیقه های سیاسی باید برای سربلندی ایران متحد شوند

  وزیر سابق آموزش و پرورش انتخابات را مظهر اتحاد، هماهنگی و همبستگی مردم ایران دانست و گفت: مردم با حضور یکپارچه در انتخابات، ابهت ایران اسلامی را به دنیا نشان دادند.

  آوای شمال/ کاظم اکرمی در مراسم جشن حماسه حضور مردم محمودآباد در انتخابات ریاست جمهوری درباره اینکه چرا مردم ایران با قدرت و شور در انتخابات شرکت کردند اظهار کرد: پاسخ این سؤال را از قرآن می‌گویم که خداوند سرنوشت ملتی را تغییر نمی‌دهد مگر آنان دیدگاه‌های خود و باورها و اندیشه‌های خودشان را تغییر دهند.

  وی بیان کرد: این رشد و توسعه سیاسی مردم از درون خود مردم جوشیده است و افتخار بر این مردمی که با فهم و درک شرایط زمانه این چنین قدم برداشتند.

  وزیر اسبق آموزش و پرورش تصریح کرد: باید روز به روز همه افراد چه کسانی که به روحانی رأی دادند و چه کسانی که به رئیسی رأی دادند همه با هم برادریم و همه مملکت با هم دست همراهی به دولت می‌دهیم و در مقابل دشمنان ایران می‌‌ایستیم.

  این مسؤول افزود: همه باید از این به بعد برادرانه با هم کار و همکاری کنیم زیرا ما دشمنان زیادی داریم و اگر به اطراف‌مان نگاهی بیندازیم کشوری مثل عربستان و سایر کشورها و آمریکا هستند که ما با اتحاد می‌توانیم در مقابل این‌ها بایستیم.

  اکرمی در پایان گفت: این انتخابات اتحاد، هماهنگی و همبستگی مردم ایران را به خوبی در مقابل همه دنیا نشان داد و شاید کمترین کشوری است که این چنین انتخاباتی را برگزار کند.

  فرماندار محمودآباد نیز اظهار کرد: برگ زرین دیگری در این انتخابات از مردم دوراندیش محمودآباد به ثبت رسید که با حضور تاریخی خودشان نقش به‌سزایی ایفاء کردند که این حضور بیش از ۱۰۴ درصدی نقش دیگری در تاریخ سرزمین‌مان آفریدند.

  یحیی یوسف‌پور افزود: این یک جشن ملی است و این به معنای این است که در کنار هم زیستن و زندگی کردن را یاد بگیریم و این انتخابات برکات فراوانی برای کشور داشت که اولین ویژگی و خروجی این انتخابات این بود که ما یک امنیت پایدار را به ثبت رساندیم.

  وی یادآور شد: پس از ثبت امنیت پایدار این پیام را به دنیا می‌دهیم که اگر خدایی ناکرده با چشم بد به این سرزمین و نظام نگاه کنند با اراده بیش از ۴۰ میلیون نفری مواجه می‌شوند و پیام به همه دنیا می‌دهد که این مردم سرمایه‌های اجتماعی این سرزمین هستند.

  یوسف‌پور درباره راهبرد مجریان انتخابات شهرستان تصریح کرد: راهبرد مجریان انتخابات این بود که انتخاباتی ایمن و شفاف و قانون‌مندی را برگزار کنیم و در این زمینه تمام تلاش خودمان را انجام دادیم که با همه فراز و نشیب‌ها انتخاباتی آرام و بدون تنش برگزار کردیم.

  فرماندار محمودآباد در پایان گفت:تمام تلاش ما بر این بود که از آرای شما صیانت بکنیم و در این شهرستان بیش از ۱۰۴ درصد مشارکت داشتیم که واقعاً این درصد بی‌نظیر بود.

  برچسب ها :

  نظرات