آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76472
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرخپوشان پایتخت تاکنون در به خدمت گرفتن بعضی بازیکنان موفق عمل کرده اند اما کار آنها در بازار نقل و انتقالات ادامه دارد.

  آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس

  آوای شمال/سرخپوشان پایتخت شروع طوفانی در نقل و انتقالات داشتند و شجاع خلیل زاده و گادوین منشا را جذب کردند. آنها قصد داشتند سایر شاه ماهی ها را صید کنند که وزارت ورزش و جوانان دستور توقف فعالیتشان در نقل و انتقالات را داد. برانکو در خطوط دفاع، هافبک و حمله درخواست جذب بازیکن داده […]

  آوای شمال/سرخپوشان پایتخت شروع طوفانی در نقل و انتقالات داشتند و شجاع خلیل زاده و گادوین منشا را جذب کردند. آنها قصد داشتند سایر شاه ماهی ها را صید کنند که وزارت ورزش و جوانان دستور توقف فعالیتشان در نقل و انتقالات را داد.
  برانکو در خطوط دفاع، هافبک و حمله درخواست جذب بازیکن داده است اما در حال حاضر  مسئولان پرسپولیس به علت دستور وزارت ورزش و جوانان اقدامی برای جذب بازیکن نمی کنند تا تکلیفشان مشخص شود.
  به نظر می رسد مشکل ثبت قرارداد گادوین منشا برطرف شده است چرا که باشگاه پرسپولیس با محکومیتی در فیفا مواجه نشده و نسبت به پرونده های باز خود اقداماتی انجام داده است. براین اساس سرخپوشان پایتخت با ارائه مدارک لازم می توانند قرارداد منشا را در هیئت فوتبال ثبت کنند.
  قهرمان لیگ برتر در فصل جاری مشکلاتی در دفاع چپ خود داشت و در برخی از دیدارها بازیکنان غیر تخصصی در این پست بازی می کردند. همین موضوع باعث شد که برانکو از مسئولان باشگاه بخواهد که دفاع چپ به خدمت بگیرند.
  به هر حال پرسپولیس برای به خدمت گرفتن دفاع چپ با مشکلاتی مواجه شده و به نوعی جذب دفاع چپ برای پرسپولیس طلسم شده است و سرخپوشان پایتخت دست به هر بازیکنی می گذارند قادر به جذبش نیستند.
  شایان مصلح، سعد ناطق، سعید آقایی و احسان حاج صفی گزینه های پرسپولیس در دفاع چپ هستند که هنوز با این تیم به توافق نهایی نرسیدند.
  البته با پیوستن خلیل زاده به پرسپولیس به احتمال زیاد انصاری به دفاع چپ باز می گردد و خط دفاع پرسپولیس با حضور ماهینی، حسینی، خلیل زاده و انصاری تکمیل می شود.
  با این حال پرسپولیس همچنان به دنبال یک مدافع چپ است که اصلی ترین گزینه این تیم سعید آقایی است که هنوز به توافقات کامل با این بازیکن دست نیافتند. مصلح هم در اولویت بعدی قرار داشت که تاکنون با استقلال به توافق رسیده است.
  داریوش شجاعیان بازیکن گسترش فولاد هم مدنظر برانکو است اما مسئولان گسترش فولاد اعلام کردند که شجاعیان را لازم دارند و در صورتی با انتقال شجاعیان به پرسپولیس موافقت می کنند که سرخپوشان پایتخت شجاعیان را با مسلمان معاوضه کنند اما پرسپولیسی ها این موضوع را قبول نکردند.
  وحید امیری مهاجم پرسپولیس هم به علت شرایط مالی نامناسب خود ساز جدایی کوک کرده است و وضعیت این بازیکن هم بعد از بازی با لخویای قطر مشخص می شود.
  علی علیپور دیگر مهاجم پرسپولیس هم که موقعیتش در پرسپولیس را به خاطر جذب منشا در خطر می بیند با پیشنهاد قطری مواجه شده و خواستار جدایی از پرسپولیس است. البته پرسپولیسی ها درخواست ۱ میلیون دلاری برای صدور رضایت نامه اش دادند که مورد موافقت باشگاه قطری قرار نگرفت.
  برانکو تاکید ویژه ای برای خرید زهیوی دارد تا در صورت جدایی طارمی با کمبود مهاجم روبرو نشود. البته این بازیکن به علت ترس از نیمکت نشینی برای پیوستن به پرسپولیس مردد است و حضور در ترکیب اصلی را جزء شرطهای پیوستنش به پرسپولیس گذاشته است.
   به هر حال باید دید مسئولان پرسپولیس می توانند بازیکنان مدنظر برانکو را جذب کنند یا نه؟

  برچسب ها :

  نظرات