آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76361
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  شیرینی پخش کردن هلالی چند پیام بزرگ به دولتمردان داشت که از جمله آن این بود که آقای روحانی، کسانی که به شما رای ندادن خشونت را نمی پسندند و همواره طالب احیای شادی و همبستگی بین آحاد جامعه هستند.

  چالش هلالی برای منتخب انتخابات

  آوای شمال/عبدالرضا هلالی یکی از مداحانی است که همواره درصف اول انقلابی گری در عرصه سیاست قرار داشته است. از مواضع روشن وی در سال ۱۳۸۸ گرفته تا تمامی انتخابات ها، نشان وی یکی از با بصیرت ترین مداحان کنونی کشور است. مداحی که با روش های نوین اش توانسته جای بزرگی در دل جوانان […]

  آوای شمال/عبدالرضا هلالی یکی از مداحانی است که همواره درصف اول انقلابی گری در عرصه سیاست قرار داشته است. از مواضع روشن وی در سال ۱۳۸۸ گرفته تا تمامی انتخابات ها، نشان وی یکی از با بصیرت ترین مداحان کنونی کشور است.

  مداحی که با روش های نوین اش توانسته جای بزرگی در دل جوانان باز کند. اخیر فیلمی در فضای مجازی از عبدالرضا هلالی پخش شد که وی پس از اعلام پیروزی حسن روحانی در انتخابات در بین مردم شیرینی پخش می کند.

  این در حالی است که هلالی قبل از رای آوردن روحانی، از قالیباف و رئیسی حمایت کرده بود و حتی در پستی اینستاگرامی علنا خود را مخالف حسن روحانی خواند و این نکته را متذکر شد که برای شنیدن صحبت مخالف هایم جان خود را می دهم.

  شیرینی پخش کردن هلالی چند پیام بزرگ به دولتمردان داشت که از جمله آن این بود که آقای روحانی، کسانی که به شما رای ندادن خشونت را نمی پسندند و همواره طالب احیای شادی و همبستگی بین آحاد جامعه هستند.

  این در حالی ست که حسن روحانی بعد از رای آوردنش، رقیب ۱۶ میلیونی خود را متهم به خشونت گرایی کرده بود. یکی دیگر از برداشت هایی که از این حرکت پسندیده رضا هلالی بر می آید این است که جناح ۱۶ میلیونی مخالف دولت، تاب چشیدن طعم شکست را دارد و مانند عده ای که در سال ۸۸ کام شیرین انتخابات را تلخ کردند، بی جنبه نیستند.

  تفاوت جریان حاکم با جریان مخالف این است که جریان حامی رئیسی علیرغم شیطنت های متعدد و تخلفات انتخاباتی دولت روحانی، وی را به عنوان رئیس جمهور قانونی کشور می داند.

  مهمترین برداشتی که از اقدام این مداح معروف که بسیاری افراد را به چالش کشیده است، برمی آید این است که پیروز اصلی انتخابات دموکراسی نظام اسلامی و هویت مردم سالاری دینی است. کاش عده ای عبرت گرفته و همواره مخالفان خود را متهم به بی شناسنامه بودن نکنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات