آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76342
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  شاید اگر درخشش وی را در مسابقات مختلف و حضورش در معتبرترین لیگ بسکتبال را بشود فراموش کرد، اما قامت 223 سانتی متری این آسمان خراش هرگز فراموش نمی شود.

  آسمان خراش ۲۲۳ سانتیمتری چطور فرو ریخت؟

  آوای شمال/در دنیای بسکتبال،برخی از بازیکنان بی سرو صدا از این حرفه جدا می شوند.کسانی که از دل و جان  برای بسکتبال ایران زحمت کشیدند و تمام وقت خود را صرف این ورزش حرفه ای کردند اما بدون توجه مسئولان از دنیای بسکتبال جدا شدند. جابر روزبهانی متولد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۵ که اهل اصفهان است […]

  آوای شمال/در دنیای بسکتبال،برخی از بازیکنان بی سرو صدا از این حرفه جدا می شوند.کسانی که از دل و جان  برای بسکتبال ایران زحمت کشیدند و تمام وقت خود را صرف این ورزش حرفه ای کردند اما بدون توجه مسئولان از دنیای بسکتبال جدا شدند.
  جابر روزبهانی متولد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۵ که اهل اصفهان است از سن ۱۴ سالگی بسکتبال را شروع کرد.این بازیکن ۲ متر ۲۳ سانتی اکنون به علت دیسک کمر دیگر  قادر به بازی کردن نیست اما نکته جالب توجه این است که پس از ترک بسکتبال هیچ کسی سراغ وی را نگرفت.
  روزبهانی تا کنون پیراهن تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، صباباتری تهران، مهرام تهران، فولادسپاهان اصفهان و پالایش نفت آبادان را پوشیده و سابقه حضور در درفت NBA 2004 را هم دارد.
  //اتو نشر/تاپ 8 صبح//آسمان خراش 223 سانتیمتری چطور فرو ریخت؟
  جابر روزبهانی ملی پوش بسکتبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: از ناحیه دیسک کمر مشکل پیدا کردم و مجبور شدم برای درمان کمرم بسکتبال را کنار بگذارم جابر دل پری از وضعیت بسکتبال داشت و درد دل های خود را اینگونه اغازکرد:
  اگر نیازی داشتند یادی از ما می کردند
   به بسکتبال برنمی گردم تا اینجا هم که آمدم کافی است.اگر در بسکتبال نیازی به من داشتند حداقل یادی از من می کردند اما از زمانی که دیسک کمر گرفتم هیچکس جویای حال من نشد اصلا انگار که من ملی پوش نبودم.
   توقعی از کسی ندارم
  روزبهانی افزود: از کسی توقعی ندارم که از من یادی کند.من این مسئله را قبلا هم تجربه کردم.چند سال پیش از ناحیه زانو هم آسیب دیدم و مدتی از بسکتبال دور شدم  و کسی از من یادی نکرد.بنابراین برای من این موضوع کاملا عادی شده است و از کسی توقعی ندارم.
  //اتو نشر/تاپ 8 صبح//آسمان خراش 223 سانتیمتری چطور فرو ریخت؟
  پهلوان زنده را عشق است
  ملی پوش سابق کشورمان بیان کرد: تا زمانی که در بسکتبال بازی می کنی تحویلت می گیرند اما هنگامی که بسکتبال را کنار گذاشتی دیگر حالی از تو نمی پرسند.از قدیم گفتن پهلوان زنده را عشق است.
  روزبهانی درباره اینکه با چه بازیکن هایی در ارتباط است گفت: در حال حاضر با حامد حدادی،عماد سلمانی،جواد داوری و محمد سیستانی در ارتباط هستم.

  نسل طلایی از بین رفت
  وی درباره وضعیت فعلی بسکتبال ایران عنوان کرد:متاسفانه در دوره ای که نسل طلایی وجود داشت بسکتبال ایران به اوج خودش رسید اما باید فدراسیون زیرسازی می کرد تا بعد از نسل طلایی تیم ملی به مشکل برنخورد اما در حال حاضر متاسفانه تیم ملی کشورمان از پایه و اساس مشکل دارد.امیدوارم هرچه زودتر بسکتبال کشورمان در بازی های آسیایی حرفی برای گفتن داشته باشد.
  عاشق بسکتبالم
  به علت دیسک کمرم نمی توانم به دنیای بسکتبال برگردم و البته اگر هم این مشکل حل شود دیگر به این حرفه باز نمی گردم زیرا که سلامتی ام را به خطر می اندازد.من عاشق بسکتبالم و گاهی اوقات با این مشکل کمرم به سالن می روم و برای خودم بازی می کنم.

  برچسب ها :

  نظرات