آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76268
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه امسال، سال فراوانی تولید انواع میوه است، گفت: امیدواریم که این محصولات به‌قیمت مناسبی نیز به‌دست مصرف‌کننده برسد و سال ارزانی برای مردم باشد.

  امسال سال فراوانی تولید میوه است امیدوارم مردم هم ارزان بخرند

  آوای شمال/وضعیت تولید محصولات باغی در سال جاری تا به امروز بسیار عالی است تنها در باغ‌های محدودی مانند بخشی از خراسان، “سرمازدگی” و به‌صورت رگه‌ای “تگرگ” داشته‌ایم. وی افزود: به‌خلاف مواردی که از قول من در رسانه مطرح شده است سرمازدگی آسیب زیادی به محصولات باغی هسته‌دار وارد نکرده است. معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: امسال، […]

  آوای شمال/وضعیت تولید محصولات باغی در سال جاری تا به امروز بسیار عالی است تنها در باغ‌های محدودی مانند بخشی از خراسان، “سرمازدگی” و به‌صورت رگه‌ای “تگرگ” داشته‌ایم.

  وی افزود: به‌خلاف مواردی که از قول من در رسانه مطرح شده است سرمازدگی آسیب زیادی به محصولات باغی هسته‌دار وارد نکرده است.

  معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: امسال، سال فراوانی تولید انواع میوه است که امیدواریم که سال ارزانی نیز برای مصرف کننده باشد.

  وی درباره  احتمال تداوم طرح “بازار در برابر بازار محصولات باغی” در سال جاری تصریح کرد: طرح بازار در برابر بازار توسط وزارت جهاد کشاورزی دنبال خواهد شد، همچنین امیدواریم که صادرات خوبی در بخش محصولات باغی را شاهد باشیم.

  طهماسبی گفت: وزارت جهاد کشاورزی به‌دنبال آن است که شرایطی را فراهم کند که بخش خصوصی بیشتر به میدان بیاید و بر میزان صادرات خود در سال جاری بیفزاید.

  وی درباره محصولاتی که در طرح “بازار در برابر بازار” در سال جاری قصد صادرات آن وجود دارد، گفت: در حال حاضر گزینه صادرات سیب به‌ازای واردت موز همچنین صادرات کشمش به‌ازای واردات موز مطرح است.

  برچسب ها :

  نظرات