آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76208
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  فرماندار کرمانشاه 11 عضو اصلی و هفت عضو علی‌البدل شورای شهر کرمانشاه را اعلام کرد.

  ۱۱ عضو اصلی و ۷ عضو علی‌البدل شورای کرمانشاه معرفی شدند

  آوای شمال/کار رای‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کرمانشاه با کمک ۷۲۷ شعبه اخذ رای انجام شد. وی با بیان اینکه ۱۰ هزار نفر عوامل اجرایی برگزاری انتخابات در این شهرستان را بر عهده داشتند، گفت: از این تعداد شعب ۲۷۷ شعبه در سطح شهرستان و […]

  آوای شمال/کار رای‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کرمانشاه با کمک ۷۲۷ شعبه اخذ رای انجام شد.

  وی با بیان اینکه ۱۰ هزار نفر عوامل اجرایی برگزاری انتخابات در این شهرستان را بر عهده داشتند، گفت: از این تعداد شعب ۲۷۷ شعبه در سطح شهرستان و ۴۵۰ شعبه در شهر کرمانشاه کار اخذ رای را انجام داد.

  به گفته فرماندار کرمانشاه، کامران ملکی با اخذ ۴۰ هزار و ۶۲ رای، ابراهیم مرادی با ۳۹ هزار و ۲۷۸ رای، رسول آزادی با ۳۷ هزار و ۴۱۱ رای، سید‌پیمان موسوی با ۲۹ هزار و ۵۷۸ رای، سید حجت‌الله موسوی‌اجاق با ۲۸ هزار و ۶۷۴ رای، طیب حیدری با ۲۵ هزار و ۶۹۶ رای، سالار احمدزاده ۲۴ هزار و ۷۵۱ رای، سید‌احسان احسانی با ۲۴ هزار و ۵۸۶ رای، غلام‌رضا امیری با ۲۲ هزار و ۲۷۳ رای، مازیار رضایی با ۲۱ هزار و ۹۳۹ رای و احسان حیدریان با ۲۱ هزار و ۲۳۱ رای به عنوان یازده اعضای اصلی پنجمین دوره شهر کرمانشاه  از سوی مردم انتخاب شدند.

  وی افزود: سید‌میثم موسوی‌اجاق با ۲۰ هزارو ۸۸۸ رای، حسن رحمانی با ۱۹ هزار و ۷۷۵ رای، ماشاالله حسینی ۱۹ هزار و ۴۳۰ رای، اردشیر زارعی با ۱۹ هزار و ۱۳۱ رای، علی اسلام‌پناه با ۱۸ هزار و ۹۲۶ رای، الهام اکبری با ۱۸ هزار و ۷۴۶ رای و آقای جبار گوهری با ۱۷ هزار و ۵۸۷ رای به عنوان هفت عضو علی‌البدل شورای شهر کرمانشاه انتخاب شده‌اند.

   

  برچسب ها :

  نظرات