آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76141
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۹
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  ۲۲ متخلف انتخاباتی در اردبیل دستگیر شدند

  آوای شمال/در جریان برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح استان ۲۲ متخلف انتخاباتی دستگیر شدند. وی افزود: از این تعداد ۱۱ نفر به دلیل درگیری بین طرفداران نامزدهای شورای اسلامی شهر و روستا در یکی از بخش‌های استان اردبیل بازداشت شدند. دادستان عمومی و انقلاب مرکز […]

  آوای شمال/در جریان برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح استان ۲۲ متخلف انتخاباتی دستگیر شدند.

  وی افزود: از این تعداد ۱۱ نفر به دلیل درگیری بین طرفداران نامزدهای شورای اسلامی شهر و روستا در یکی از بخش‌های استان اردبیل بازداشت شدند.

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: عمده تخلفات دستگیرشدگان و متخلفان در اردبیل تبلیغ کاندیداها، درگیری در سر صندوق ها رای و توصیه به نوشتن نام نامزدی خاص برای دیگر افراد بوده است.

  عتباتی از دستگیری ۱۰ نفر در اصلاندوز به دنبال درگیری بین طرفداران دو نامزد انتخابات شورای شهر بر سر صندوق‌های رای خبر داد و گفت: در سایر شهرهای استان تخلفی که منجر به دستگیری و بازداشت افراد شود نداشته‌ایم.

  وی در مورد تخلفات در انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: دو مورد شکایت از ستادهای کاندیداهای ریاست جمهوری در اردبیل داشته‌ایم که در مورد این شکایات بررسی‌ها لازم در حال انجام است.

  عتباتی از برخورد قانونی و قاطع با متخلفان انتخاباتی خبر داد و افزود: با تلاش نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی و تمامی عوامل دخیل در امر انتخابات و مشارکت و همکاری مناسب و خوب مردمی انتخابات در اردبیل با سلامت و امنیت بسیار بالا برگزار شد.

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار کرد: آخرین آمار در مورد تخلفات انتخاباتی نامزدها و طرفداران آنها در اردبیل متعاقبا به صورت دقیق‌تر و کامل‌تری اعلام خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات