آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76135
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در غرب تهران منجر به سوختن و مرگ مرد میانسال شد.

  شعله‌های آتش جان مرد میانسال را گرفت + تصاویر

  آوای شمال/ساعت ۹:۲۵ صبح امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در بلوار فردوس غرب به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران آتش‌نشانان ایستگاه ۲۷ را به محل حادثه اعزام کرد. حسین حسین‌بیگی؛ مدیر منطقه یک عملیات آتش‌نشانی تهران که در محل حادثه حضور داشت درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: قسمت […]

  آوای شمال/ساعت ۹:۲۵ صبح امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در بلوار فردوس غرب به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران آتش‌نشانان ایستگاه ۲۷ را به محل حادثه اعزام کرد.

  حسین حسین‌بیگی؛ مدیر منطقه یک عملیات آتش‌نشانی تهران که در محل حادثه حضور داشت درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: قسمت اتاق خواب یک واحد مسکونی ۶۵ مترمربعی در طبقه سوم یک مجتمع مسکونی چهار طبقه ۱۶ واحدی دچار آتش‌سوزی شده و دود بسیار غلیظی راهروها و طبقات این ساختمان را فراگرفته بود.

  وی ادامه داد: با توجه به بسته بودن در واحد مسکونی، نیروهای آتش‌نشانی با استفاده از ابزار مخصوص، در ورودی را باز کرده و با به‌کارگیری تجهیزات انفرادی و لوله‌های آبرسانی خود را به محل حادثه رساندند و عملیات مقابله با شعله‌های آتش را آغاز کردند.

  مدیر منطقه یک عملیات آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان در حین مهار آتش‌سوزی با یک مرد چهل و سه ساله (دارای معلولیت) که دچار سوختگی شدید شده بود مواجه شدند که پس از تحویل وی به امدادگران اورژانس مشخص شد مرد میانسال بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

  بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ نیروهای آتش‌نشانی با تلاش همه جانبه در کوتاه‌ترین زمان ممکن آتش‌سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند و مانع از سرایت شعله‌های آتش به قسمتهای دیگر ساختمان شدند.

  برچسب ها :

  نظرات