آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 76109
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: نتیجه نهایی انتخابات ساعت ۱۴ امروز توسط وزیر کشور اعلام می‌شود.

  نتیجه نهایی انتخابات ساعت ۱۴ امروز اعلام می‌شود

  آوای شمال/علی‌اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور دقایقی پیش با حضور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خداوند را شاکرم که به‌پاس حضور مردم در انتخابات فرصت مجدد به بنده برای اینکه در خدمت‌تان باشم را اعطا کرد. وی افزود: همان‌طور که مقام معظم رهبری گفتند، پیروز واقعی انتخابات، ملت ایران هستند که کنار هم برای […]

  آوای شمال/علی‌اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور دقایقی پیش با حضور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خداوند را شاکرم که به‌پاس حضور مردم در انتخابات فرصت مجدد به بنده برای اینکه در خدمت‌تان باشم را اعطا کرد.

  وی افزود: همان‌طور که مقام معظم رهبری گفتند، پیروز واقعی انتخابات، ملت ایران هستند که کنار هم برای ساخت کشور و حفظ امنیت ملی و تمامیت ارضی در برابر تمامی بدخواهان می‌ایستند.

  احمدی با بیان بخش دوم آرای قرائت‌شده گفت: براساس آمار تاکنون ۴۰ میلیون و ۷۶ هزار و ۷۲۹ رأی شمارش شده که از این تعداد ۳۸۹۱۴۴۷۰ رأی صحیح بوده است.

  براساس اعلام رئیس ستاد انتخابات کشور میزان آرای کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری به‌شرح زیر است.

  حجت‌الاسلام حسن روحانی ۲۲۷۹۶۴۶۸ رأی

  حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی ۱۵۴۵۲۱۹۴ رأی

  سیدمصطفی میرسلیم ۴۵۵۲۱۱ رأی

  مصطفی هاشمی‌طباء ۲۱۰۵۹۷ رأی.

  وی تصریح کرد: تعدادی از صندوق‌هایی که باید تطبیق داده می‌شد، کار تطبیق آنها به‌زودی پایان می‌یابد، البته روند و نتیجه انتخابات مشخص است و ساعت ۱۴ هم آقای رحمانی‌فضلی وزیر کشور نتیجه نهایی انتخابات را اعلام خواهد کرد.

  رئیس ستاد انتخابات کشور در پایان از رؤسای قوای قضائیه و مقننه، هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی، وزارت اطلاعات و سازمان هلال احمر که در امر اجرای انتخابات وزارت کشور را همراهی کردند، تشکر کردند.

  برچسب ها :

  نظرات